spot_img

روز هفده شهریور آخرین تریلر Death Stranding Director’s Cut منتشر خواهد شد

این تریلر ساعت 23:30 به وقت تهران منتشر خواهد شد و خود بازی نیز 2 مهر منتشر خواهد شد.

هیدئو کوجیما گفته بود که هفته آینده شاهد آخرین تریلر برای Death Stranding Director’s Cut خواهیم بود و حالا Kojima Productions رسماً این خبر را اعلام کرده است. آخرین تریلر نسخه جدید  تریلر فیلم Death Stranding در 8 سپتامبر/17 شهریور ساعت 23:30 به وقت تهران پخش می‌شود. توییتی که  Kojima Productions  منتشر کرده، درباره این تریلر تنها یک جمله می‌گوید: «دوست ندارید از دستش بدهید».

همانطور که می‌دانیم، Kojima Productions قبلاً بسیاری از ویژگی‌هایی را که Director’s Cut به این بازی جهان باز  اضافه می‌کند، معرفی کرده است. این ویژگی‌ها شامل ابزارهای جدیدی مانند Buddy Bot برای حمل Sam در محیط اطراف او می‌شود. همچنین در این نسخه این امکان قرار داده شده که مجدداً با باس‌های بازی، به شرط آنکه یک بار آن‌ها را شکست داده باشید، مبارزه کنید. میدان تیراندازی برای آزمایش سلاح‌ها و شرکت در مبارزات با رنکینگ و همینطور مسابقات ریسینگ و زمان‌دار بخشی دیگر از ویژگی‌های این نسخه است.  مأموریت‌خهای جانبی جدیدی نیز در این نسخه اضافه شده که برخی از اسرار این بازی پر رمز و راز را بیشتر شرح می‌دهند.

بنا بر اخبار منتشره از این نسخه از بازی Death Stranding، در مأموریت‌های جدید، سم به یک «مجتمع اسرار آمیز» می‌رود که در آن تعداد زیادی مول جمع‌ شده‌اند. بازیکنان می‌توانند به طور مخفیانه وارد شده یا در راه کشف رازهای درون این مجتمع همه دشمنان را به گلوله ببندند. همچنین Race Track برای مسابقه دادن در مسیرهای مختلف و بخش Time Attack برای رقابت با دیگر بازیکنان در این نسخه از بازی قرار داده شده است. همچنین می‌توانید رمپ‌هایی برای پرش درست کنید تا از آن برای پرش از روی شکاف‌ها و سوار کردن ترفند‌های مختلف استفاده کنید.

Death Stranding Director’s Cut در 24 سپتامبر/2 مهر برای PS5 منتشر می‌شود. دارندگان نسخه PS4 این بازی می‌توانند با پرداخت 10 دلار دیگر بازی خود را به نسخه Digital Deluxe در PS5 ارتقا دهند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازیگر بازی Death Stranding از مذاکرات برای ساخت قسمت دوم آن خبر داد

تریلر طولانی Death Stranding Director’s Cut گیم‌پلی این بازی را نمایش داد

تاریخ انتشار کات کارگردان Death Stranding مشخص شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید