تریلر طولانی Death Stranding Director’s Cut گیم‌پلی این بازی را نمایش داد

هشت قطعه موسیقی جدید، توانایی تجربه دوباره مبارزه با باس‌ها و اسلحه‌های جدید از جمله چیزهایی بودند که در این تریلر دیدیم.

حسن ختام مراسم افتتاحیه Gamescom تریلر پیش‌نمایشی از Death Stranding Director’s Cut بود که بسیاری از ویژگی‌های جدید نسخه پیشرفته این بازی را به نمایش گذاشت. این ویژگی‌ها شامل ابزارهای جدیدی مانند Stabilizerهای تکامل‌یافته است که تاثیر فرود هنگام پرش از مناطق بلند را کاهش می‌دهد. منجنیق بار که محموله را در فواصل زیاد پرتاب می کند (و می تواند چتر نجات را باز کند تا با خیال راحت آن را در جایی رها کند) و Buddy Bot برای حمل سم در اطراف از جمله دیگر امکانات این نسخه جدید است.

زمین تیراندازی نیز کاملاً نشان داده شد و دارای تمریناتی برای آزمایش سلاح‌ها و همچنین تمریناتی با رتبه‌بندی برای رقابت با سایر بازیکنان برای کسب بالاترین امتیاز است. یک سلاح جدید یعنی مستر گان (Maser Gun) نیز به نمایش گذاشته شد که قابلیت گیج کردن یا همان استان کردن دشمنان را دارد. همچنین می توانید مبارزه با باس‌های بازی را دوباره تجربه کرده و هر چندبار که می‌خواهید با یک باس درگیر شوید. پخش‌کننده موسیقی بازی نیز با هشت قطعه جدید به روز شده است.

در مأموریت‌های جدید Death Stranding Director’s Cut، سم به یک «مجتمع اسرار آمیز» می‌رود که در آن تعداد زیادی مول جمع‌ شده‌اند. بازیکنان می‌توانند به طور مخفیانه وارد شده یا در راه کشف رازهای درون این مجتمع همه دشمنان را به گلوله ببندند. همچنین Race Track برای مسابقه دادن در مسیرهای مختلف و بخش Time Attack برای رقابت با دیگر بازیکنان در این نسخه از بازی قرار داده شده است. همچنین می‌توانید رمپ‌هایی برای پرش درست کنید تا از آن برای پرش از روی شکاف‌ها و سوار کردن ترفند‌های مختلف استفاده کنید.

اگر تا به حال قانع نشده‌اید، احتمالاً یک منطقه جدید عجیب و غریب و هیولای بزرگی که در آخر تریلر نشان داده شد، شما را به خرید این نسخه ترغیب می‌کند.Death Stranding Director’s Cut در ۲۴ سپتامبر برای PS5 منتشر می شود و قیمتی معادل ۵۰ دلار خواهد داشت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار کات کارگردان Death Stranding مشخص شد

Death Stranding Director’s Cut با نمایش گیم‌پلی به Gamescom می‌آید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید