بازیگر بازی Death Stranding از مذاکرات برای ساخت قسمت دوم آن خبر داد

بازیگر سریال Walking Dead اعلام کرده که ساخت قسمت دوم این بازی در دستور ساخت بوده و در مرحله مذاکرات قرار دارد.

بازی Death Stranding ممکن است گسترده‌ترین و جذاب‌ترین بازار را نداشته باشد، اما از زمان عرضه تاکنون عملکردی خوبی در زمینه فروش داشته و بیش از 5 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است. هر بازی که این نوع اعداد را بفروشد به طور کلی تمایل به دنبال کردن دنباله ای خوب دارد و به نظر می رسد بازی Death Stranding نیز در کار باشد.

نورمن ریداس، بازیگر سریال The Walking Dead که ایفای نقش سم پورتر بریجز، قهرمان Death Stranding، را نیز بر عهده داشت، اخیراً با AdoroCinema (از طریق IGN Brasil) مصاحبه‌ای انجام داده است. او در این مصاحبه گفت که بازی دوم این مجموعه در راه است و در حال حاضر «در مرحله مذاکره» است.

ریداس گفت: «من فکر می‌کنم ما دومین قسمت از Death Stranding را می‌سازیم» «[بازی] در مرحله است. بنابراین… بله!»

هرمن هالست، رئیس استودیو پلی‌استیشن، اخیراً گفته است که سونی به همکاری خود با توسعه‌دهندگان ژاپنی ادامه می‌دهد. با وجود همه این اخبار، اطلاعات درز کرده قویاً نشان می‌دهند که هیدئو کوجیما با مایکروسافت برای عنوان انحصاری ایکس باکس که متمرکز بر XCloud است، همکاری می‌کند. بنابراین شاید جالب باشد که ببینیم جدول زمانی این کارگردان افسانه‌ای برای توسعه یک عنوان انحصاری برای هر کدام از پلی‌استیشن و ایکس باکس چگونه خواهد بود.

خود کوجیما نیز به نوبه خود ایده ساخت دنباله بازی Death Stranding را در گذشته مطرح کرده بود. قبل از عرضه اولین بازی، او گفته بود که احتمالاً باید دنباله‌هایی برای ایجاد صحیح ژانر جدیدی که بازی سعی در ایجاد آن دارد، وجود داشته باشد. بعدها کوجیما گفت که اگر قرار است دنباله‌ای ساخته شود، باید «از صفر شروع شود».

در همین حال، ما همچنان منتظر عرضه Death Stranding Director’s Cut در 24 سپتامبر برای PS5 هستیم؛ بنابراین طرفداران کوجیما و Death Stranding برای خبری از قسمت دوم این بازی باید کمی بیشتر صبر کنند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار کات کارگردان Death Stranding مشخص شد

تریلر طولانی Death Stranding Director’s Cut گیم‌پلی این بازی را نمایش داد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید