سیستم جدید قطع عضو و بهبود بخش Zero-G در ریمیک بازی Dead Space

بعضی اسلحه‌ها برای آسیب وارد کردن و بعضی اسلحه‌ها برای قطع کردن مناسب خواهند بود. هچنین گانر رایت دوباره صداپیشه کاراکتر آیزاک خواهد بود.

در جریان لایو استریمی که اخیراً در Twich برگزار شد، جزئیات و عکس‌های مقایسه‌ای با نسخه اصلی برای ریمیک بازی Dead Space از استودیو Motive Studios منتشر شد. علیرغم اینکه این تصاویر متعلق به بیلدی از مرحله پیش‌تولید بازی هستند، باز هم پیشرفت‌ها نسبت به نسخه اصلی بسیار محسوس است. و مساله تنها به جلوه‌های بصری بهتر ختم نمی‌شود. توسعه‌دهنده این بازی همچنین برخی از پیشرفت‌های گیم‌پلی مانند سیستم قطعه قطعه کردن دشمنان را تایید کرده است.

همانطور که کاربری به نام Nibel در توییتر اشاره کرده است، در ریمیک بازی Dead Space از سیستم آسیب بدنی کاملاً جدیدی استفاده شده است. اکنون می‌توانید گوشت دشمنان‌تان که نشان‌دهنده کل میزان سلامت آن‌ها است، از تن آن‌ها جدا کنید. همچنین برخی از اسلحه‌ها، واکنش متفاوتی در جریان مبارزات نشان می‌دهند. در حالی که برخی درکندن گوشت بدن دشمنان بهتر عمل می‌کنند، برخی دیگر برای قطعه اعضای بدن مناسب‌تر هستند. دشمنان همچنین دارای مدل‌های جدیدی از آسیب خوردن هستند که هر قسمت بر اساس آن واکنش نشان می دهد.

اتاق درمانی Zero-G نیز در این ویدیو از بازی Dead Space چند لحظه نشان داده شد که البته از همان نیز می‌توان متوجه شد که سیستم کلی در حال بازسازی و تغییر است است. بازیکنان دارای 360 درجه آزادی حرکت بوده و پرتاب‌کننده‌ها از Dead Space 2 هم در این بازی حضور خواهند داشت. محیط‌ها و مسیرهای جدیدی با چالش‌های جدید نیز وعده داده شده است. و بالاخره اگر همه این اخبار برای شما کافی نبود باید بگوییم که گانر رایت نیز  برای صداگذاری ایزاک کلارک به ریمیک این عنوان بازخواهد گشت.

ریمیک بازی Dead Space در حال حاضر برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC در دست ساخت است؛ اما هنوز تاریخ انتشار رسمی آن مشخص نشده است. گزارش شده است که در حال حاضر برنامه‌ریزی‌ها برای عرضه این بازی در پاییز 2022 است؛ صد البته اگر چیزی تغییر نکند. باید منتظر ماند و دید چه زمانی ریمیک این عنوان در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

فردا اطلاعات بیشتری درباره ریمیک Dead Space خواهیم شنید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید