ریمیک Dead Space در تاریخ 7 بهمن منتشر خواهد شد

همچنین جزئیات جدیدی از سیستم گرافیکی این بازی منتشر شده است.

Electronic Arts و Motive Studios به طور رسمی تأیید کردند که ریمیک Dead Space در تاریخ 27 ژانویه 2023/هفت بهمن برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC منتشر خواهد شد.

در یک بیانیه مطبوعاتی که به تازگی منتشر شده، فیلیپ دوچرم، تهیه‌کننده ارشد این بازی چنین گفت: «توسعه این ریمیک برای ما بسیار سرگرم‌کننده بوده؛ چرا که ما طرفداران واقعی این فرنچایز هستیم و می‌خواهیم با احترام با آن رفتار کنیم. دیدن واکنش پلیرها به همان اندازه هیجان‌انگیز است و ما آن‌ها را در مسیر توسعه این بازی همراه خود می‌دانیم».

وی گفت: «ما پیشرفت زیادی در مسیر توسعه بازی داشته‌ایم و به زودی به مرحله آلفا می‌رسیم و خوشحالیم که اعلام کنیم این بازی در ژانویه سال آینده منتشر می‌شود. ما بی‌صبرانه منتظر این هستیم که که پلیرها، چه قدیمی و چه جدید، ببینند که چگونه تجربه عنوان اصلی را در ریمیک آن ارتقا داده‌ایم تا به همان اندازه برای این نسل تاثیرگذار باشد».

علاوه بر این، Motive Studios میزبان یک لایو استریم با تمرکز بر جنبه هنری ریمیک Dead Space بود. در این لایو استریم نشان داده شد که چطور جنبه‌های مختلف بازی اصلی از محیط‌ها گرفته تا تجهیزات، ضمن حفظ نگاهی که در بازی اصلی وجود داشته، به روز شد‌ه‌اند. نورپردازی محیطی پویا به همراه VFX اتمسفریک جدید در HDR در این بازی مورد استفاده قرار گرفته‌اند تا به محیط بازی حال و هوای ترسناک‌تری بدهند.

در این ریمیک که بر اساس عنوان ترسناک تلاش برای بقا در سال 2008 ساخته شده، ایزاک کلارک به منظور در کنار تلاش برای یافتن نیکول، دوست دخترش، برای تعمیرات سوار سفینه USG Ishimura می‌شود. متأسفانه، او باید با موجی از نکرومورف‌ها مقابله کرده و از سلاح های مختلفی مانند تیغه پلاسمایی و اسلحه فرستنده پالس برای مقابله با آن‌ها و دست آخر کشف حقیقت استفاده کنید. برای جزئیات بیشتر و تماشای گیم‌پلی بازی باید بیشتر منتظر ماند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم جدید قطع عضو و بهبود بخش Zero-G در ریمیک بازی Dead Space

نسخه جدید Need for Speed تنها مختص نسل نه خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید