spot_img

بخشی از ویژگی‌های نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Days Gone مشخص شد

پشتیبانی از نمایشگر‌های عریض، عدم محدودیت فریم ریت و...

در حدود یک ماه قبل، سونی اعلام کرد که بازی Days Gone برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد تا آخرین ساخته‌ی تیم Bend تبدیل به دومین بازی انحصاری پلی‌استیشن شود که کاربران رایانه‌های شخصی هم می‌توانند آن را تجربه کنند. سونی این رویه را با انتشار Horizon: Zero Dawn آغاز کرد. البته به گفته‌ی سونی، قرار نیست که Days Gone آخرین بازی SIE باشد که برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. حالا Days Gone در راه این پلتفرم محبوب است و قرار است تا از امکانات سخت‌افزاری این پلتفرم، حداکثر استفاده را ببرد.

روز گذشته، حساب رسمی توییتر Bend Studio ویژگی‌های فنی و بصری بازی را اعلام کرد که در بین آن‌ها ویژگی‌های جذابی به چشم می‌خورد. بازی Days Gone روی رایانه‌های شخصی، از نمایشگرهای عریض یا Ultrawide پشتیبانی می‌کند، هیچ محدودیتی برای فریم‌ریت تصویر ندارد و موارد بصری زیادی را به نسبت نسخه‌ی کنسولی ارتقا داده است. همچنین با توجه به صفحه‌ی بازی در فروشگاه استیم، بازیکنان می‌توانند انتظار عمق بیشتری در تصاویر بازی، زاویه‌ی بهتر دوربین و همچنین سطح جدیدی از جزئیات محیطی را داشته باشند.

بازی Days Gone در روز ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. این بازی هم‌اکنون برای PlayStation 4 در دسترس است. اگر از مشترکین سرویس پلاس باشید و به کنسول نسل نهمی سونی، یعنی PS5 دسترسی داشته باشید، می‌توانید این بازی را همین الان از طریق بخش PS Plus Collection دریافت کنید، همچنین Days Gone بخشی از لاین‌آپ سونی برای بازی‌های رایگان سرویس پلاس در ماه آوریل است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید