spot_img

پچ 1.3 بازی Cyberpunk 2077 مشکل مینی‌مپ آن را حل می‌کند

امروز استریمی در کانال توییچ استودیو CD Projekt RED برگزار می‌شود تا در مورد تغییرات آینده این بازی بحث شود.

 استودیو CD Projekt RED شروع به تبلیغ پچ بزرگ بعدی خود برای بازی Cyberpunk 2077 با بیان ویژگی‌‌‌هایی از آن کرده که بسیاری به دنبال آن بودند. کسانی که از مینی‌مپ این بازی نقش‌آفرینی و میزان بزرگنمایی آن ناراضی بودند، قرار است بالاخره به رضایت کافی دست پیدا کنند. پچ 1.3 فاصله‌ها را تنظیم کرده و در هنگام رانندگی نمای وسیع‌تری از مناطق اطراف را به شما ارائه می دهد. همچنین تغییراتی در مأموریت Clouds ایجاد می‌شود تا مشخص‌تر شود که پلیر بازی چه کسی را انتخاب می‌کند.

قابلیتی به نام «مربی‌گری شخصی» یا Personal Coaching نیز برای بازی Cyberpunk 2077 در راه است. این اصطلاح اساساً عبارتی فانتزی برای چگونگی استفاده از پرک‌ها است. اگر از پرکی که قبلاً انتخاب کرده‌اید، خوشتان نیامده است یا می‌خواهید بیلدی جدید را امتحان کنید، حالا این امکان را خواهید داشت. البته این کار بهایی خواهد داشت. اگرچه این ویژگی کوچک به نظر می‌رسد ، اما توسعه‌دهنده اطمینان می‌دهد که لیست کامل تغییرات به زودی ارائه می‌شود.

همچنین قرار است امروز ساعت 20:30 به وقت تهران در کانال رسمی توییچ  CD Projekt RED استریمی برگزار شود که در آن در مورد همه جزئیات این پچ جدید بحث خواهد شد. در روزهای آینده باید منتظر به اصطلاح پچ نوت‌های بیشتری برای پچ 1.3 بود.

از جمله اخبار دیگری که مرتبط با این بازی منتشر شده بود می‌توان به تلاش استودیو CD Projekt RED برای استخدام یک برنامه‌نویس دوربین با تسلط بر بازی‌های سوم‌شخص اشاره کرد. با انتشار این آگهی استخدام حالا شایعاتی مطرح شده پیرامون اینکه امکان دارد ساخت نسخه سوم‌شخص Cyberpunk 2077 در دستور کار این استودیوی لهستانی قرار گرفته باشد.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای Xbox One ، PS4 ، PC و Google Stadia در دسترس است و قرار است نسخه‌های Xbox Series X/S و PS5 این عنوان RPG در اواخر سال جاری میلادی منتشر شوند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Cyberpunk 2077 تا پایان سال ۲۰۲۰ موفق به فروش ۱۳.۷ میلیون نسخه‌ای شده است

آگهی استخدامی CDPR به حدس و گمان‌ها درباره آینده بازی‌های این شرکت دامن زد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید