spot_img

Cyberpunk 2077 دو بسته الحاقی و بخش مولتی‌پلیر دریافت می‌کند

بعد از اعلام اینکه بخش مولتی‌پلیر این بازی RPG کنسل شده، حالا گویا دوباره ساخت این بخش قرار است در دستور کار CDPR قرار بگیرد.

CD Projekt RED  که توسعه Cyberpunk 2077 را بر عهده دارد، کیفیت بازی به سطح قابل قبولی انجام رسانده است. این شرکت از زمان عرضه فاجعه‌بار این عنوان  RPG جهان باز در دسامبر 2020،  چند به روزرسانی عمده برای رفع برخی از مشکلات آن منتشر کرده است. یکی از بزرگترین این به رزو رسانی‌ها آن به  پچ 1.3 بازی بود که به تازگی منتشر شده است. با این پچ فهرست عظیمی از مشکلات بازی رفع شده و همچنین بسته الحاقی رایگانی به بازی اضافه شده است. اما علاوه بر این به نظر می‌رسد ممکن است جزئیات بیشتری از آنچه که توسعه‌دهنده لهستانی در حال کار بر روی آن است، در این پچ پنهان شده باشد.

تایلر مک ویکر به تازگی ویدئویی منتشر کرده که در آن در مورد این پچ صحبت کرده است. طبق بررسی‌های انجام شده توسط وی، در این پچ اشاره‌ای به بخش چند نفره بازی شده است و این نه مربوط به فایل‌های قدیمی بخش مولتی‌پلیر، بلکه مرتبط با مواردی است که هنوز در حال توسعه هستند. البته چند ماه پیش یک پروژه چند نفره مرتبط با  Cyberpunk 2077 به صورت جداگانه در CDPR در حال توسعه بود. اما در اوایل سال جاری میلادی توسعه‌دهنده این بازی اعلام کرد که به دلیل ارزیابی مجددی که بر عملکرد آنلاین بازی‌های خود انجام داده، آن را لغو کرده است. با توجه به این مساله، این اطلاعات جدید کمی تعجب‌برانگیز است.

در همین حال ، با توجه به فایل‌های موجود در آخرین به روز رسانی بازی، به نظر می‌رسد Cyberpunk 2077 حداقل دو بسته الحاقی بزرگ مشابه The Witcher 3 دریافت خواهد کرد. البته این چندان شگفت‌انگیز نیست؛ زیرا CD Projekt RED پیش از عرضه Cyberpunk نیز گفته بود که پشتیبانی از این بازی مشابه با پشتیبانی پس از عرضه The Witcher 3 است و از جدول زمانی مشابهی پیروی می‌کند.

البته ناگفته نماند که به این اخبار به ویژه جزئیات مربوط به بخش چند نفره باید با شک و تردید نگاه کرد. داده‌کاوی به ما چیزهایی را نشان می‌دهد که الان در فایل‌ها موجود است (یا در مقطعی بوده) ، اما لزوماً نشان‌دهنده برنامه‌های قطعی یک توسعه‌دهنده نیست. تا زمانی که CDPR اطلاعیه‌ای رسمی صادر نکند، سخت بتوان در مورد آینده Cyberpunk 2077 اطمینان خاصی داشت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

پچ 1.3 Cyberpunk 2077 شامل یک بسته الحاقی رایگان و تغییرات مهمی خواهد بود

پچ 1.3 بازی Cyberpunk 2077 مشکل مینی‌مپ آن را حل می‌کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید