spot_img

عرضه نسخه نسل نهمی Cyberpunk 2077 و The Witcher 3 به 2022 موکول شد

نسخه نسل نهمی این دو بازی قرار بود در سال جاری عرضه شود؛ ولی باز هم با تاخیر مواجه شد.

CD Projekt RED در حال حاضر در حال کار بر روی آپدیت نسل نهمی دو بازی بزرگ خود از PS4/Xbox One یعنی The Witcher 3 Wild Hunt و Cyberpunk 2077 را آغاز کرده است. نسخه نسل نهمی هر دو بازی برای PS5 و Xbox Series X/S مدتی است معرفی شده و قرار بود هر دو در اواخر سال 2021 عرضه شوند. با این حال، شرکت لهستانی اعلام کرده است که هر دو به تعویق افتاده است.

به جای اواخر سال 2021 آنطور که برنامه‌ریزی قبلی وعده می‌داد، Cyberpunk 2077 حالا قرار برای PS5 و Xbox Series X/S در سه ماهه اول 2022 عرضه شود. بازی Witcher 3 کمی بعدتر از آن، در سه ماهه دوم سال2022 به کنسول‌های نسل نهم می‌آید. CD Projekt می‌گوید که این تصمیم بر اساس توصیه‌های دست‌اندرکاران مسئول تیم‌های توسعه هر دو پروژه گرفته شده است.

بازی Witcher 3 به تازگی برای PS5 و Xbox Series X/S توسط PEGI رتبه‌بندی شده است. در نتیجه برخی امیدوار شده بودند که نسخه نسل جدید این بازی بتواند در زمان برنامه‌ریزی شده عرضه شود. با این حال، چند هفته قبل، CD Projekt RED اظهار داشته بود که اگرچه قصد دارد نسخه‌های نسل نهمی هر دو بازی را در سال 2021 عرضه کند، «کاملاً مطمئن نیست که برنامه انتشار تغییری نداشته باشد.» بنابراین تاخیری که حالا انتشار نسخه جدید این دو بازی با آن مواجه شده، چندان هم مایه تعجب نیست. در عوض باید امیدوار بود که تجربه عرضه نه چندان موافق Cyberpunk 2077 تکرار نشود و نسخه جدید این دو بازی در هنگام عرضه از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

احتمال دارد نسخه نسل نهم بازی Cyberpunk 2077 امسال عرضه نشود

بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای کنسول‌های نسل نهمی رده‌بندی سنی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید