spot_img

Cyberpunk 2077 تا پایان سال ۲۰۲۰ موفق به فروش ۱۳.۷ میلیون نسخه‌ای شده است

فروش فوق‌العاده بازی روی رایانه‌های شخصی

همه در این موضوع که اوضاع برای CD Projekt Red به آن خوبی‌ای که متصور بودیم پیش نرفت. انتشار Cyberpunk 2077 به شکل ناقص و در حالی که بازی پر بود از گلیچ و باگ‌های ریز و درشت و حواشی که به دنبال آن آمد، شرکت را در شرایط بدی قرار داد. ولی حالا و با اعلام رسمی شرکت، ظاهراً با همه‌ی این مشکلات نتوانسته‌اند مانع فروش خوب بازی شوند. همراه بازی‌نما باشید.

شرکت لهستانی CD Projekt Red به تازگی آماری از فروش بازی منتشر کرده‌اند که نشان‌دهنده‌ی فروش بسیار خوب بازی است. Cyberpunk 2077 تا انتهای سال ۲۰۲۰ موفق شده تا ۱۳.۷ میلیون نسخه فروش داشته باشد. با توجه به انتشار بازی در دهمین روز از آخرین ماه سال میلادی گذشته، مشخص می‌شود که تمام این فروش تنها در مدت ۲۱ روز اتفاق افتاده که عطش طرفداران برای تجربه‌ی بازی در زمان عرضه را نشان می‌دهد. در همین آمار مشخص شده که ۷۳٪ این فروش به شکل دیجیتال بوده و تنها ۲۷٪ از طرفداران دیسک بازی را تهیه کرده‌اند. در بخش پلتفرم‌ها هم رایانه‌های شخصی با ۵۶٪ فروش پرچم‌دار است. البته منظور از رایانه‌های شخصی، مجموع فروش بازی روی فروشگاه‌هایی مثل استیم و پلتفرم Stadia است؛ کنسول‌های PlayStation 4 و XBOX one نیز هرکدام به ترتیب ۲۸ و ۱۷ درصد از فروش بازی را در اختیار دارند.

بازی Cyberpunk 2077 از زمان عرضه تاکنون با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده. از شکایت‌های قضایی تا حذف بازی از فروشگاه پلی‌استیشن ولی در نهایت بازی برای شرکت سود خوبی به همراه داشته. توسعه‌دهندگان در حال حاضر مشغول آماده کردن به‌روزرسانی‌های لازم، آپدیت نسل نهمی و بسته‌های الحاقی رایگان بازی هستند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید