Crysis Remastered Trilogy از رزولوشن 4k داینامیک برخوردار خواهد بود

قرار است بازسازی این سه‌گانه شوتر از رزولوشن 4k و 60 فریم پشتیبانی کند.

 همانطور که بسیاری از طرفداران این سری بازی‌ها امیدوار بودند، Crytek چند ماه پیش اعلام کرد ، که Crysis Remastered Trilogy اواخر سال جاری میلادی منتشر می‌شود. ریمستر این مجموعه قرار است ‌پیشرفت‌های بصری و همچنین بهبودهایی در عمکلرد را به این سه‌گانه شوتر اول شخص اضافه کند. حالا Crytek یک تریلر مقایسه‌ای جدید منتشر کرده تا طعم پیشرفت‌هایی را که می‌توانید در نسخه جدید انتظار داشته باشید، از قبل به شما بچشاند.

این تریلر تصاویری از مقایسه این سه گانه در Xbox 360 با عملکرد آن در Xbox Series X نشان می‌دهد. نتایجی که مشاهده می‌شود واقعاً چشمگیر است. نورپردازی بالاتر، تکسچرهای بهبودیافته، ارتقاء بصری عمده و مواردی دیگر کاملاً در تریلر آشکار است. علاوه بر این وعده رزولوشن داینامیک بین 1080p و 4k با نرخ فریم 60 فریم بر ثانیه نیز برای طرفداران این مجموعه بسیار هیجان‌انگیز است.

Crysis Remastered Trilogy در پاییز امسال برای PS4 ،Xbox One ،Nintendo Switch و PC منتشر می‌شود. بهینه‌سازی‌هایی نیز برای PS5 و Xbox Series X/S قول داده شده است. نسخه‌های ریمستر شده این سه بازی به صورت مستقل برای خرید در دسترس خواهند بود. البته Crysis Remastered در حال حاضر در دسترس است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Crysis 3 | ورود شکارچی

منبعGamingbolt

حتما بخوانید