Crysis Remastered Trilogy برای پلتفرم‌های نسل هشتمی و PC منتشر شد

این سه‌گانه ریمستر شده از نرخ فریم 60 فریم بر ثانیه و رزولوشن 4K داینامیک بهره می‌برد.

سال گذشته Crytek و Saber Interactive با همکاری یکدیگر Crysis Remastered را تیراندازی کردند تا این بازی شوتر اول‌شخص معروف را به کنسول‌های مدرن بیاورند. حالا، دنباله‌های آن نیز از همین روش پیروی می‌کنند و Crysis Remastered Trilogy امروز بر روی PS4 ،Xbox One و PC منتشر می‌شود.

این مجموعه شامل اولین ریمستر که سال گذشته منتشر شد نیز هست. همچنین ریمسترهای دو بازی Crysis 2 و 3 Crysis، از نظر بصری ارتقاء یافته و پیشرفت‌هایی داشته‌اند. بخش مولتی‌پلیر و یا بازی Crysis Warhead در این پکیج گنجانده نشده‌اند که این موضوع کمی ناامید کننده است. اما با این وجود سه کمپین قوی و پروپیمان در این سه‌گانه وجود دارد که می‌توانید حسابی از آن‌ها لذت ببرید. همچنین هر یک از سه ریمستر را به صورت جداگانه نیز می‌توانید خرید کنید.

اگرچه Crysis Remastered Trilogy بطور ویژه بر روی PS5 و Xbox Series X/S عرضه نشده است، اما باز هم شاهد پیشرفت‌های فنی در کنسول‌های جدیدتر هستیم. احتمال دارد که در آینده آپدیت نسل نهمی این ریمسترها نیز منتشر شود.

چندی پیش تریلری از این کالکشن منتشر شده بود. در این تریلر تصاویری از مقایسه Crysis Remastered Trilogy در Xbox 360 با عملکرد آن در Xbox Series X نشان داده می‌شود. نتایجی که مشاهده می‌شود، واقعاً چشمگیر است. نورپردازی بالاتر، تکسچرهای بهبودیافته، ارتقاء بصری عمده و مواردی دیگر کاملاً در تریلر آشکار است. علاوه بر این وعده رزولوشن داینامیک بین 1080p و 4k با نرخ فریم 60 فریم بر ثانیه نیز برای طرفداران این مجموعه بسیار هیجان‌انگیز است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Crysis Remastered Trilogy از رزولوشن 4k داینامیک برخوردار خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید