بازی Crysis 4 به طور رسمی رونمایی شد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، Crytek خبر از ساخت نسخه جدید سری Crysis داد.

سری بازی‌های Crysis همیشه طرفداران قوی و خاص خود را داشته‌اند. با این حال اما علیرغم موفقیت‌های فراوان، این سری هرگز دنباله چهارمی پیدا نکرد. با اینکه که سه بازی نخست این مجموعه اخیراً بازسازی شده‌اند و نسخه‌های اصلی هنوز به خاطر دستاوردهای فنی‌شان تحسین می‌شوند (مخصوصاً اولین نسخه بر روی روی PC)، طرفداران این سری همیشه خواهان نسخه دیگری از این بازی بوده‌اند. به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان این بازی با جامعه طرفداران آن هم‌آوا هستند.

Crytek امروز در حساب کاربری خود در توییتر تیزری به اشتراک گذاشت که تأیید می کند بازی دیگری در فرنچایز Crysis در حال ساخت است. این ویدیوی نسبتاً مرموز است و در آن یک منور قرمز در حال انفجار، چند ستون شش ضلعی که از زمین بلند شده اند، تصویری از ساختمان‌های ویران شده، و یک برق بسیار سریع از کلاه ایمنی کراکتر پرافت (در حدود 14 ثانیه) نشان داده می‌شود. این ویدئو با نمایش عدد 4 به پایان می‌رسد و رسماً در آن تایید می‌شود که بازی Crysis 4 بالاخره در حال توسعه است.

این خبر تنها مدت کوتاهی پس از لو رفتن این تیزر توسط Crytek China در رسانه اجتماعی چینی BiliBili منتشر شد که بلافاصله از روی آن شبکه اجتماعی حذف شد. در هر صورت، اطلاعات بیشتری در مورد پلتفرم‌های بازی Crysis 4، داستان و گیم‌پلی آن و حتی زمان عرضه در دسترس نیست.

آونی یرلی، مدیرعامل Crytek، در پست جدید وبلاگ این استودیو گفت که آن‌ها «به سختی کار می‌کنند تا یک شوتر به معنای واقعی کلمه نسل بعدی برای شما به ارمغان بیاوردند.» همچنین آن‌ها برای چندین موقعیت در تیم خود به دنبال جذب افراد بیشتری برای این پروژه است.

یرلی همچنین تایید کرد که این بازی در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و گفت: «در حال حاضر بازی در مراحل اولیه توسعه است، بنابراین زمان زیادی تا عرضه آن باقی مانده است. اما ما می‌خواستیم این خبر را در حال حاضر به شما ارائه دهیم؛ زیرا ما برای این بازی بسیار هیجان زده هستیم. و به شما اطمینان می‌دهیم که به حرف جامعه هواداران این سری بازی‌ها گوش می‌دهیم.»

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Crysis Remastered Trilogy از رزولوشن 4k داینامیک برخوردار خواهد بود

Crysis Remastered Trilogy برای پلتفرم‌های نسل هشتمی و PC منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید