آنتاگونیست بازی Gotham Knights در یک تیزر کوتاه نمایش داده شد

این تیزر کوتاه در حکم مقدمه‌ای برای نمایش مفصل‌تری از این بازی در ایونت فردای DC است.

برای بازی Gotham Knights و همچنین Suicide Squad: Kill the Justice League فردا در قالب DC FanDome تریلرهایی منتشر خواهد شد. همچنین منتهی به رویداد فردا، تبلیغات کوتاهی درباره هر دو بازی منتشر شده است. حالا  WB Games Montreal که سازنده Gotham Knights است، اطلاعات جدیدتری نیز از آن منتشر کرده است.

در صفحه رسمی توییتر این بازی به آدرس Gotham Knights، سازنده این بازی کلیپ کوتاهی را آپلود کرده است که محفل جغدها یا همان Court of Owls را نشان می‌دهد. این محفل یک سازمان مخفی و اسرارآمیز است که نقش آنتاگونیست اصلی این بازی را خواهد داشت. خط داستانی اصلی Gotham Knights حول مرکزیت این مضوع جریان دارد که ادعا می‌شود بتمن مرده است و گاتهام سیتی با خطرات مختلفی از جمله محفل جغدها روبرو است. در مواجهه با چنین شرایطی، خانواده بتمن که شامل رابین (Robin)، نایت وینگ (Nightwing)، رد هود (Red Hood) و بت گرل (Batgirl) است،  می‌بایست برخاسته و با دشمنان خطرناک خود مبارزه کنند.

بازی Gotham Knights قرار بود در سال 2021 منتشر شود؛ اما عرضه آن تا مارس 2022 به تاخیر افتاد. این بازی اکشن RPG در حال حاضر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC در حال توسعه است. مطمئناً فردا در ایونت DC FanDome چیزهای خیلی بیشتری از این بازی مورد انتظار خواهیم شنید. دیگر بازی مرتبط با جهان DC که فردا احتمالاً اخبار بیشتری از آن خواهیم شنید، Suicide Squad: Kill the Justice League است. در این بازی کاراکتر‌هایی‌های مثل هارلی کویین و ددشات به مبارزه با برینیاک (Brainiac) می‌روند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

پوستر جدیدی از چهار شخصیت اصلی بازی Gotham Knights منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید