اذعان ناشر بازی Control به نامطلوب بودن آپدیت میان‌نسلی این بازی

اخیراً در جریان مصاحبه‌ای ناشر این بازی گفته است که می‌توانست مسیر بهتری برای آپدیت میان‌نسلی این بازی انتخاب شود.

ناشر بازی Control یعنی شرکت 505Games اخیراً در مصاحبه‌ای با پایگاه خبری GamesIndustry.biz فاش کرد که چگونه مدیریت مسیر ارتقاء برای این بازی می‌توانست بسیار بهتر باشد. در این مصاحبه، نیل برالی همچنین اشاره کرد که ناشر به دنبال راه های بهتری برای حل این مشکل برای بازی‌های آینده است.

همانطور که احتمالاً طرفدارا این شاهکار Remedy از قبل می‌دانند‌‌‌، صاحبان نسخه اصلی بازی Control امکان ارتقاء رایگان بازی خود به نسخه نسل جدید را نداشتند و تنها راه برای به دست آوردن این گزینه، پرداخت مجدد مبلغی برای خرید Ultimate Edition که پس از انتشار نسخه اصلی منتشر شد. شرکت 505Games  اظهار داشت که گزینه‌هایی مانند Smart Delivery قبلاً هنجار صنعت نبوده‌اند و هم توسعه‌دهنده و هم ناشر تصمیمات متعددی گرفته‌اند که استفاده از چنین ویژگی‌هایی را دشوار کرده است.

رالی گفت: «هرگونه انتقال از نسلی به نسل دیگر چالش‌هایی را برای توسعه و انتشار یک بازی ایجاد می‌کند. گزینه Smart Delivery، اگر بتوانم از این اصطلاح برای تعمیم به گزینه‌های مشابه استفاده کنم، چیزی بود که قبلاً به صورت عمومی در این صنعت با آن روبرو نبودیم.»

رالی اضافه کرد: «برای بازی Control، ما تصمیمات خاصی گرفتیم که چگونه می‌توانیم امکانی همچون Smart Delivery را برای نسخه نسل بعدی Control فراهم کنیم. تصمیمات ما متناسب با زمان درست بودند، اما سدی بر سر راه ما ایجاد کردند».

این ناشر پیشتر چندین بهبودی در این زمینه بر روی بازی‌های آینده خود انجام داده است. از جمله اینکه عناوینی مانند Ghostrunner و بازی Assetto Corsa که در آینده نزدیک عرضه می‌شود، قرار است از ویژگی‌هایی مشابه Smart Delivery استفاده کنند. توسعه‌دهنده Control از استودیوی Remedy Entertainment در حال حاضر سخت مشغول کار بر روی CrossfireX بوده و شایعات مربوط به دنباله Alan Wake نیز اخیراً به گوش می‌رسد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

دنباله بازی Control توسط Remedy وارد مراحل اولیه ایده‌پردازی شده است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید