spot_img

بازی بعدی استودیو Compulsion Games یک بازی داستانی سوم‌شخص است

توسعه این بازی به گفته یکی از دست‌اندرکاران این استودیو از 2019 آغاز شده است.

وقتی صحبت از لیست بلند استودیوهایی که مایکروسافت در چند سال اخیر خریده به میان می‌آید، مطمئناً Obsidian Entertainment ، Ninja Theory و از همه بزرگتر Bethesda اکثر عناوین را به خود اختصاص خواهند داد. صد البته اما Xbox Game Studios تعداد متناسبی از استودیوهای کوچکتر را نیز در جمع خود دارد. یکی از این استودیوها، که استودیو Compulsion Games است که بازی We Happy Few را در سال 2018 منتشر کرد. این استودیو در مورد بازی بعدی خود کاملاً ساکت بوده است.

نایلا هجاس، توسعه‌دهنده انجمن Compulsion Games، در مصاحبه اخیر خود با Xbox Squad جزئیات جدیدی را در این باره ارائه کرد. اولین نکته اینکه وی تأیید کرد که عنوان بعدی این استودیو یک بازی اکشن ماجراجویی سوم‌شخص سینگل پلیر داستانی خواهد بود. ظاهراً این استودیو برای کار بر روی این پروژه جدید اعضای خود را دو برابر کرده است.

هجاس در مورد توسعه بازی و هدف اصلی استودیو Compulsion Gamesاز این پروژه چنین گفت: «من فکر می‌کنم ما زمان کمی را برای یادگیری به خودمان می‌دهیم. این اولین بازی ما با مایکروسافت است و ما چیزهای زیادی یاد می‌گیریم. ما تعداد نیروهای خود را دو برابر کرده‌ایم و در حال سازگاری با این تغییرات هستیم. هدف این است که جهان ذهنی خود را گسترش دهیم و همچنان در صنعت ویدئو گیم به عنوان استودیویی شناخته شویم که دوست دارد بازی‌های منحصر به فردی و آن هم در محیط‌هایی بسازد که کمتر مورد استفاده قرار گرفته‌اند. فعلاً هدف ما این است. میراث و گذشته خود را دنبال کنیم و به خودمان وفادار هستیم.»

هجاس همچنین توضیح داد که تولید این بازی در اوایل سال 2019 چند ماه پس از انتشار بازی We Happy Few آغاز شده است. او گفت: «بین یک عده محدود همفکری‌های زیادی در گرفت. در ابتدا همه چیز آرام آغاز شد. به تدریج پیشرفت کردیم و افراد بیشتری به تیم پیوستند و حالا همه مشغول آن هستند.»

در حالی که هجاس جزئیات زیادی در مورد روند پیشرفت بازی ارائه نداد، اما گفت که این استودیو در حال حاضر در مرحله تولید کامل این بازی است: «من نمی‌توانم به سوالات شما زیاد جواب بدهم؛ زیرا شما هرگز نمی‌شود دانست که چه اتفاقی می‌افتد. ما در مرحله توسعه کامل هستیم. ما دست به دست هم در مراحل سخت این پروژه قرار داریم.»

ظاهراً به نظر می‌رسد که ممکن است مدتی طول بکشد تا چیزی در مورد این پروژه بشنویم یا ببینیم. اگرچه پتانسیل آنچه که استودیو Compulsion Games  با پشتیبانی کامل و تامین مالی مایکروسافت می‌تواند به آن دست پیدا کند، مطمئناً هیجان‌انگیز است، با این حال سابقه این استودیو در گذشته چندان درخشان نبوده است. بازی‌های قبلی منشتر شده توسط این استودیو معمولاً با مشکلاتی قابل توجهی دست و پنجه نرم می‌کرده‌اند. با این حال باید امیدوار بود که تولید در ابعاد بزرگتر باعث تولید آثار باکیفیت‌تری توسط این استودیو شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ما که خوشحال نیستیم | بررسی بازی We Happy Few

منبعGamingbolt

حتما بخوانید