بازی بعدی استودیو Compulsion Games یک عنوان فانتزی تاریک خواهد بود

بر اساس آخرین این بازی سینگل‌پلیر و سوم‌شخص خواهد بود و همچنین اسم رمز این پروژه Midnight است.

از زمانی که مایکروسافت در سال 2018  استودیو Compulsion Games را خریداری کرد، این استودیو که تا توسعه بازی We Happy Few را در کارنامه خود دارد، تا حد زیادی در مورد بازی بعدی خود سکوت کرده است. گزارشی که به تازگی توسط Windows Central منتشر شده است، جزئیات جدید احتمالی بیشتری را در مورد این پروژه فاش کرده است.

بر اساس این گزارش، این بازی که در حال حاضر با اسم رمز Midnight شناخته می‌شود، در یک «دنیای تاریک و خارق‌العاده» جریان خواهد داشت. این بازی که از جنوبی‌ترین مناطق آمریکا الهام گرفته شده است، ظاهراً داستان یک نوجوان را روایت خواهد کرد. داستان این بازی «قوی» توصیف شده است. بازی بعدی استودیو Compulsion Games قرار است یک عنوان اکشن سوم شخص «کاملاً سینگل‌پلیر» با تمرکز بر جادو و دشمنان مختلف الهام گرفته از داستان‌های فانتزی، مانند هارپی‌ها، باشد. یک کانسپت آرت نیز از بازی در این گزارش نشان داده شده است که قهرمان بازی، برخی از دشمنان و موارد دیگر را نشان می دهد.

البته تا زمانی که چیزی از خود استودیو سازنده یا مایکروسافت بشنویم، دشوار بتوان در مورد جزئیات بازی کاملاً مطمئن بود. با این حال اما مطمئناً با توجه به این جزئیات به نظر می‌رسد که بازی در مسیر جالبی قرار دارد. باید منتظر جزئیات بیشتر بود و دید که آیا بازی قبلی استودیو Compulsion Games می‌تواند بر خلاف عنوان قبلی این استودیو مورد توجه منتقدین و مخاطب‌ها قرار بگیرد و یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ما که خوشحال نیستیم | بررسی بازی We Happy Few

بازی بعدی استودیو Compulsion Games یک بازی داستانی سوم‌شخص است

Xbox Game Pass تاثیر منفی‌‌‌ای بر ساخت بازی‌ها ندارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید