spot_img

نقشه راه آپدیت‌های آتی بازی Chernobylite مشخص شد

نقشه‌ها، حالت‌های بازی و ماموریت‌های جدیدی برای این بازی ترسناک اکشن تا پایان سال 2022 منتشر شد.

بازی Chernobylite از استودیو Farm 51 امروز بر روی PS4 و Xbox One منتشر می‌شود و در حالی که نسخه های PS5 و Xbox Series X/S آن هنوز در دست ساخت است، توسعه‌دهنده این بازی حالا از برنامه‌های دیگری که دارد، پرده‌برداری کرد. اخیراً آن‌ها نقشه راه پس از عرضه این بازی را فاش کردند که در طی 14 ماه آینده شامل شش بسته الحاقی، چه رایگان و  چه پولی، خواهد بود. اولین مورد، Monster Hunt است که در هالووین پیش رو از راه می‌رسد و هیولاهای جدید و ماموریت‌های جانبی را به صورت رایگان به بازی اضافه می‌کند.

مورد بعدی Ghost Town است که یک بسته محتوای پولی بوده و یک نقشه جدید به نام Pripyat Residential و ماموریت‌های جانبی جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. در سه ماهه اول سال 2022، Blue Flames عرضه می‌شود که فعالیت‌ها و رویدادهای جدید، یک سلاح جدید و آیتم‌های تزئینی جدید همراه با نسخه Chernobylite: Enhanced Edition (که می‌تواند نسخه نسل نهمی بازی باشد) را به بازی اضافه می‌کند. Red Trees بسته الحاقی بعدی بوده که در سه ماهه دوم 2022 منتشر می‌شود و شامل ماموریت‌های داستانی جدید، نقشه جدید و ماموریت‌های جانبی به همراه آیتم‌های تزئینی جدید است.

بعد نوبت به Green Walls می‌رسد. این بسته الحاقی در سه ماهه سوم سال آینده منتشر می‌شود. در این بسته الحاقی یک حالت بازی جدید به نام Gates of Madness، یک سلاح جدید، یک نقشه VR جدید و همچنین فعالیت جانبی جدیدی گنجانده شده است. Black Smoke آخرین بسته از محتواهای پولی در نقشه راه آپدیت‌های این بازی است و رویدادهای جدید، مود جدیدی به نام Brothers in Arms و برخی موارد دیگر را به بازی Chernobylite اضافه می‌کند. احتمالاً ظرف ماه‌های آینده، جزئیات بیشتری نیز از این بسته‌های الحاقی خواهیم شنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

خالق Get Even از عنوان Chernobylite رونمایی کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید