spot_img

بازی Castlevania: Grimoire Of Souls به سرویس‌های Apple بازمی‌گردد

هنوز تاریخ عرضه مجدد این بازی مشخص نشده است. اما طبق آنچه گفته شده، قرار است دوباره از طریق سرویس Castlevania: Grimoire Of Souls در اختیار گیمرهای موبایل قرار بگیرد.

مانند بسیاری از IPهای کلاسیک Konami، سری Castlevania نیز گویا قرار است برای همیشه متروک بماند. حتی پس از یک مجموعه انیمه موفق که به مدت چندین سال در Netflix پخش شد، هیچ نشانه‌ای از ساخت یک بازی جدید در این مجموعه در آینده نزدیک مشاهده نمی‌شود. تنها چیزی که مایه دلخوشی است این است که کونامی با مجموعه فوق‌العاده Anniversary Collection و مجموعه احتمالی دیگری که در آینده منتشر می‌شود، برخی از عناوین این مجموعه را گرد هم آورده و اجازه دسترسی به گذشته افسانه‌ای این فرانچایز را داده است. اما این تنها بازگشت به گذشته برای این فرنچایز نیست. به طور غیر منتظره‌ای قرار است عنوان دیگری از داستان دراکولا و بلمونت‌ها از طریق Apple در اختیار گیمرها قرار بگیرد.

Konami اعلام کرده است که شاهد بازگشت بازی Grimoire of Souls از طریق Apple Arcade خواهیم بود. اگر ناآشنا هستید، این بازی از فرنچایز Castlevania در اصل در سال 2019 برای iOS منتشر شد که در آن به شما در نقش آلوکارد بازی می‌کردید و می توانستید قهرمانان دیگر این سری را با بازی کردن در اختیار بگیرید. داستان این بازی پس از مهر و موم شدن دراکولا و در شرایطی رخ می‌داد که شر جدیدی بوجود آمده بود. این بازی 60 لول دارد. اگر تا به حال چیزی از این قسمت از فرنچایز Castlevania نشنیده بودید، خیلی تعجب نکنید. این بازی هرگز به طور جهانی منتشر نشد و فقط به طور رسمی در کانادا منتشر شد و مدت کوتاهی بعد بدون هیچ توضیحی از فهرست عناوین قابل دسترسی در Apple Store خارج شد.

هیچ زمان‌بندی‌ای برای عرضه این بازی بر روی Apple Arcade وجود ندارد‌. فقط می‌دانیم که قرار است این بازی به زودی منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

احتمال عرضه‌ی Castlevania Symphony Of the Night و Rondo Of Blood برای کنسول پلی‌استیشن ۴

منبعGamingbolt

حتما بخوانید