spot_img

Castlevania Advance Collection برای چند پلتفرم مختلف منتشر شد

این مجموعه که متشکل از 4 بازی است، در جریان رویداد اخیر نینتندو معرفی شده بود.

در جریان Nintendo Direct که چند شب پیش برگزار شد، کونامی اعلام کرد که Castlevania Advance Collection دیروز منتشر می‌شود. این مجموعه شامل بازی‌های Castlevania Circle of the Moon ،Castlevania Harmony of Dissonance و Castlevania Aria of Sorrow از دوران کنسول محبوب Game Boy Advance همراه با بازی Castlevania Dracula X است.

در کنار ویژگی‌هایی مانند Rewind ، Replay و Save/Load (از جمله ذخیره سریع)، ویژگی‌های دیگری مانند پخش کننده موسیقی برای همه موسیقی‌ها، یک دانشنامه و حتی امکان انتخاب منطقه ROM برای تجربه هر نسخه مختلف (که هر کدام داده‌های سیو خود را دارد) برخی از ویژگی‌های این کالکشن جدید هستند. اضافات خوب دیگر به این نسخه شامل اسکن از پکیج اصلی و آرت ورک برای هر عنوان و امکان ایجاد پلی‌لیست شخصی است.

مجموعه Castlevania Advance Collection با قیمت 20 دلار برای Nintendo Swirch ،Xbox One ،PS4 و PC عرضه می‌شود. با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل‌های قبلی می‌توان این بازی را بر روی کنسول‌های Xbox Series X/S و PS5 نیز تجربه کرد.

از دیگر اخباری که امسال درباره این مجموعه بازی‌های محبوب شنیدیم، خبر بازگشت بازی Castlevania: Grimoire Of Souls به گوشی‌های موبایل از طریق سرویس Apple Arcade بود. هر چند هنوز هیچ خبر دقیقی درباره زمان انتشار این بازی بر روی این سرویس به بیرون راه نیافته است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Castlevania: Grimoire Of Souls به سرویس‌های Apple بازمی‌گردد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید