Capcom هفت رونمایی مرتبط با سری Resident Evil در ماه اکتبر خواهد داشت

از این رونمایی‌ها دو مورد آن انجام شده است؛ ولی طرفداران هنوز منتظر خب برزگتری هستند.

Capcom وب سایت جدیدی برای جشن گرفتن هالووین در سالگرد بیست و پنجمین سالگرد عرضه سری Resident Evil ایجاد کرده است. این وب سایت اعلام کرده که  7 رونمایی از این مجموعه بازی در طول اکتبر برای جشن هالووین خواهد داشت.

دو مورد این رونمایی‌ها پیشتر انجام شده است. اولین مورد بر کالاهای مرتبط با این فرنچایز تمرکز دارد و دیگری رونمایی از پورت بازی Resident Evil 4 VR بر روی Oculus Quest 2 است. طرفداران باید انتظارات خود را چندان بالا نبرند؛ هر چند انتظار یک بسته الحاقی برای Resident Evil Village نیز اجتناب‌ناپذیر است. نیز مدتی است که شایعه ساخت بازی Resident Evil Outrage هم در شایعات شنیده می‌شود؛ اما هیچ نشانه ای وجود ندارد که Capcom به زودی این بازی را معرفی کند.این احتمال نیز دور از ذهن نیست که برای بازی‌های Resident Evil 2 و Resident 3 نسخه‌های نسل نهمی معرفی شود.

آخرین نسخه از این مجموعه محبوب یعنی بازی Resident Evil Village از موفقیت تجاری و انتقادی چشمگیری برخوردار بوده است و از منقتدان در . در همین حال، بازی Resident Evil 7 که در سال 2017 عرضه شد، موفق شده با 10 میلیون واحد فروش به یک نقطه عطف در فروش بازی‌های این مجموعه برسد. شایعات مربوط به ساخت ریمیک بازی Resident Evil 4 نیز اخیراً منتشر شده است. باید دید آیا Capcom بالاخره ریمیک این شاهکار کلاسیک را 25مین سالگرد انتشار اولین نسخه از سری بازی‌های Resident Evil رونمایی خواهد کرد یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Capcom می‌خواهد PC را به پلتفرم اصلی خود تبدیل کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید