محتویات نسخه PC بازی Monster Hunter Rise مشخص شد

بر اساس جدیدترین خبرها، تمام همکاری‌هایی که تاکنون بین این بازی‌ و دیگر بازی‌ها همچون Street Fighter صورت گرفته، در این نسخه گنجانده می‌شود.

Capcom از تمام محتوایی که همراه نسخه PC بازی Monster Hunter Rise در ژانویه 2022 عرضه خواهد کرد، رونمایی کرده است. این بازی‌ساز بزرگ ژاپنی اشاره کرده که تمام این محتوایی که تا نسخه 3.6.1 کنسول Nintendo Switch منتشر شده، در نسخه PC نیز در زمان عرضه گنجانده خواهد شد. نسخه PC تا پایان فوریه 2022 با محتوای نسخه Switch همگام خواهد شد.

محتوای مورد انتظار شامل همه همکاری‌هایی است که با مجموعه‌های دیگر از Okami و Street Fighter گرفته تا Mega Man 11 و Ghosts ‘n Goblins Resurrection برای این بازی تاکنون صورت گرفته است. حتی همکاری با Sonic the Hedgehog که هنوز منتشر نشده نیز در این نسخه گنجانده خواهد شد. تمام هیولاهای پس از عرضه بازی که تاکنون منتشر شده‌اند مانند Teostra ،Apex Diablos ،Apex Rathalos ،Crimson Glow Valstrax و Apex Zinogre نیز همراه با نسخه جدید در اختیار گیمرها قرار خواهند گرفت.

از آنجایی که برای Monster Hunter World و بسته الحاقی آن یعنی Iceborne محتوای پس از عرضه در دوره‌های مختلفی برای کنسول‌ها و PC منتشر شد، همگام‌سازی سریع پلتفرم‌های مختلف برای Monster Hunter Rise نشانه خوبی است. نسخه PC بازی Monster Hunter Rise قرار است در 12 ژانویه سال 2022 میلادی/22 ماه منتشر شود. هر دو نسخه PC و Switch بسته الحاقی جدید بازی به نام Sunbreak را در تابستان 2022 دریافت خواهند کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Monster Hunter Rise مشخص شد

Monster Hunter Rise: Sunbreak برای PC و Switch همزمان عرضه می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید