spot_img

بازی Pragmata تا سال 2023 منتشر نخواهد شد

بر اساس آخرین خبرها، Capcom با وعده توسعه بازی‌ای فراموش‌نشدنی عرضه این بازی را به تاخیر انداخته است.

Capcom همیشه کار بر روی IPهای قدیمی خود مانند Resident Evil ،Devil May Cry و Monster Hunter را ادامه داده و همه آن‌ها عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. این غول ژاپنی صنعت بازیسازی اما چیزهای جدیدی نیز دارد که روی آن‌ها کار می‌کند. سال گذشته، این شرکت بازی Pragmata را معرفی کرد. این بازی یک IP علمی-تخیلی جدید است که قرار بود در سال 2022 عرضه شود؛ اما با توجه به اینکه از آن زمان تاکنون هیچ اطلاعات جدیدی درباره این بازی منتشر نشده، این سوال مطرح می‌شود که چه اتفاقی برای آن می‌افتد؟

خب، همانطور که بسیاری از پیش حدس می‌زدند، قرار نیست Pragmata در تاریخ مقرر شده قبلی خود یعنی در سال 2022 منتشر شود. Capcom اخیراً در توییتر اعلام کرد و گفت که به منظور «اطمینان از اینکه این بازی یک ماجراجویی فراموش‌نشدنی خواهد بود»، تصمیم گرفته شده است که پنجره انتشار بازی Pragmata را به سال 2023 تغییر پیدا کند.

با توجه به این واقعیت که ما چیزهای بسیار کمی از این بازی دیده‌ایم و تقریباً هیچ اطلاعی در مورد آنچه که قرار است انجام شود، نداریم، و این واقعیت که Capcom تا حد زیادی در مورد چگونگی پیشرفت توسعه آن سکوت کرده است، اطلاعات چندانی نیز در دست نیست. با همه این تفاسیر تعجب‌برانگیز است که اخیراً این شرکت گفته است که توسعه بازی Pragmata «پیشرفت ثابتی داشته است».

هر زمان که بازی Pragmata عرضه شود، برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت. همچنین پوستر جدیدی از این بازی منتشر شده که می‌توانید در زیر آن را مشاهده کنید.

بازی Pragmata

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Capcom می‌خواهد PC را به پلتفرم اصلی خود تبدیل کند

Monster Hunter Rise: Sunbreak برای PC و Switch همزمان عرضه می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید