spot_img

تغییرات فصل شش بازی Call of Duty Warzone مشخص شد

آپدیت فصل ششم این بازی هفت اکتبر ارائه می‌شود و دو پناهگاه جدید در مپ از جمله تغییرات آن است.

به روزرسانی فصل 6 بازی Call of Duty Black Ops Cold War و Call of Duty Warzone در 7 اکتبر برای همه پلتفرم ها منتشر می‌شود و محتواهای جدیدی را به هر دو بازی اضافه می‌کند. لیست کامل محتوایی را که قرار است در قالب این آپدیت بین فصلی به بازی اضافه شود، در پست وبلاگ رسمی از اینجا ببینید.

نقشه Verdansk که پلیرهای بازی Call of Duty Warzone مدت‌هاست مشغول تجربه آن هستند، قرار است در این فصل تغییراتی داشته باشد. از جمله این تغییرات اضافه شدن دو پناهگاه‌ زیرزمینی از دوران جنگ جهانی دوم است که باید گیم‌پلی و تاکتیک‌هایی را به شیوه‌هایی جدید و جالب به بازی اضافه کند. گولاگ جدیدی نیز در این فصل استفاده خواهد شد که ظاهراً از گولاگ اصلی الهام گرفته شده است. علاوه بر این، یک نقشه جدید برای مود زامبی و سه نقشه جدید مولتی‌پلیر به بازی Call of Duty Black Ops Cold War اضافه خواهد شد. همچنین رویداد هالووین امسال نیز در Call of Duty وجود خواهد داشت که از 19 اکتبر تا 2 نوامبر برگزار می‌شود.

Call of Duty Vanguard نیز در نوامبر امسال منتشر می شود؛ اما بتای همگانی بازی که اخیراً برگزار شد، چندان به مذاق هواداران خوش نیامد و مشکلات زیاد آن بسیاری از طرفداران این سری بازی‌ها را نسبت به این بازی بدبین کرده است. باید دید جدیدترین نسخه سری Call of Duty می‌تواند در زمان عرضه توجه پلیرهای قدیمی این سری را به خود جلب کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

از نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone رونمایی شد

سیستم آنتی چیت جدید به بازی Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید