spot_img

از نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone رونمایی شد

قرار است در نقشه آینده از فناوری به کار رفته در ساخت Call of Duty Vanguard استفاده شود.

در میان همه جزئیات جدید Call of Duty Vanguard ،Raven Software به تازگی از نقشه بعدی Call of Duty: Warzone رونمایی کرد. مکان این نقشه در اقیانوس آرام بوده و اواخر سال جاری میلادی و پس از انتشار Vanguard عرضه می‌شود. این نقشه از فناوری و موتور مشابه Vanguard استفاده کرده و بنابراین امکان ادغام یکپارچه‌تر سلاح‌ها و مکانیک‌های جدید و مناطق مهم نقشه را با Warzone فراهم می‌کند.

علاوه بر پشتیبانی از دو قابلیت انتقال پیشرفت بین پلتفرم‌ها و همچنین کراس‌پلی یا همان بازی با پلیرهای پلتفرم‌های دیگر، همچنین یک سیستم ضد تقلب جدید برای نسخه PC استفاده خواهد شد. توسعه‌دهنده این بازی در حال حاضر راه‌اندازی این سیستم را طی می‌کند. Warzone همچنان قرار است از محتواهای رایگان بیشتری از جمله رویدادهای با مدت زمان محدود پشتیبانی شود.

همانطور که احتمالاً می‌دانید، اخیراً چند استریمر معروف از Mutex استریم کردن Call of Duty: Warzone را به خاطر تعداد بالای چیترها کنار گذاشته‌اند. همین مساله در کنار شکایت‌های دیگر کاربران این بازی، احتمالاً رسیدگی به این مشکل را در دستور شرکت‌های سازنده این شوتر بتل رویال قرار داده است. طبق گفته‌های هندرسون، یک سیستم ضد تقلب یا همان آنتی‌چیت جدید بیش از یک سال است که در مراحل تولید قرار دارد. این خبر چندان تعجب‌آور نیست؛ زیرا بازی Call of Duty: Warzone تا حد زیادی دست و پنجه نرم می‌کرده است. شرکت Raven Software تاکنون بیش از 500 هزار حساب کاربری را از دسترسی به این بازی بن کرده است. از مجموع این اخبار می‌شد انتظار اضافه شدن آنتی‌چیت جدید به این بازی را داشت.

بازی Call of Duty: Warzone در حال حاضر برای Xbox One ،PS4 ،PS5 ،PC و Xbox Series X/S در دسترس است. Call of Duty Vanguard در 5 نوامبر برای همه این پلتفرم‌ها عرضه می‌شود و از 20 نقشه در زمان عرضه، همراه با بازگشت Gunsmith، مودهای جدید مانند Champion Hill و موارد دیگر برخوردار خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم آنتی چیت جدید به بازی Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد

آلفای بازی Call of Duty: Vanguard بین 27 تا 29 اوت بر روی کنسول‌های سونی

منبعGamingbolt

حتما بخوانید