spot_img

سیستم آنتی چیت جدید به بازی Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد

بعد از موج جدید بن کردن اکانت‌های کاربران این بازی، حالا شایعه اضافه شدن یک سیستم آنتی چیت جدید به این بازی برای سالم‌تر نگه داشتن فضای آن شنیده می‌شود.

Raven Software اخیراً در توییتر اعلام کرد که 50 هزار حساب دیگر مشکوک به تقلب را از عنوان بتل رویال بسیار موفق خود یعنی بازی Call of Duty: Warzone حذف کرده است. همچنین این شرکت توسعه‌دهنده در توییتر خود اشاره کرد که آن‌ها در پشت صحنه سخت مشغول کار برای حذف متقلبین از بازی خود هستند.

تام هندرسون، لیکر معتبر، نیز پس از این اعلامیه در توییتی به این مساله پرداخت و نظر خود را در این مورد به اشتراک گذاشت. طبق گفته‌های هندرسون، یک سیستم ضد تقلب یا همان آنتی‌چیت جدید بیش از یک سال است که در مراحل تولید قرار دارد. این خبر چندان تعجب‌آور نیست؛ زیرا بازی Call of Duty: Warzone تا حد زیادی دست و پنجه نرم می‌کرده است. شرکت Raven Software تاکنون بیش از 500 هزار حساب کاربری را از دسترسی به این بازی بن کرده است.

اخیراً اخبار مربوط به تقلب در بازی Call of Duty: Warzone داغ‌تر نیز شده است. به تازگی فیلم‌های تبلیغاتی‌ای  از یک نرم افزار تقلب با قدرت توسط ML منتشر شده که ادعا می‌شود روی کنسول‌ها نیز کار می‌کنند. Activision با حذف بسیاری از این گونه ویدیوها به این موضوع واکنش نشان داد و به نظر می‎‌رسد این شایعه اخیر پاسخی مستقیم به این مشکل فزاینده است.

همانطور که احتمالاً می‌دانید، اخیراً چند استریمر معروف از Mutex استریم کردن Call of Duty: Warzone را به خاطر تعداد بالای چیترها کنار گذاشته‌اند. همین مساله در کنار شکایت‌های دیگر کاربران این بازی، احتمالاً رسیدگی به این مشکل را در دستور شرکت‌های سازنده این شوتر بتل قرار داده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 تنها یک شایعه است!

منبعGamingbolt

حتما بخوانید