توسعه نسخه موبایل Call of Duty: Warzone به طور رسمی تایید شد

Activision در یک آگهی استخدامی به ساخت این بازی اشاره کرده است.

Activision در سال 2021 تایید که بازی دومی از سری Call of Duty  برای دستگاه‌های تلفن همراه در حال توسعه است. استودیو Digital Legends نیز برای کمک بدین منظور خریداری شد. اخباری که به تازگی به بیرون درز پیدا کرده حاکی از این بود که این بازی، بازی نسخه اختصاصی تلفن همراه و Free-to-play برای بازی بتل رویال محبوب Warzone است. حالا توسعه ننسخه موبایل Call of Duty: Warzone به طور رسمی تایید شده است.

Activision یک آگهی استخدامی منتشر کرده که تایید می‌کند آن‌ها در حال کار بر روی «یک تجربه جدید جدید، AAA  تلفن همراه است که قرار است هیجان، پویایی و مقیاس بزرگ Call of Duty: Warzone را به دستگاه‌های همراه پلیرها بیاورد.»

در این آگهی چنین آمده است: «این تجربه مولتی‌پلیر عظیم در حال حاضر برای تلفن همراه با تکنولوژی به روز در حال ساخت بوده و برای سرگرم کردن پلیرها در سراسر جهان برای سال‌های آتی طراحی شده است.»

تعدادی از استودیوهای داخلی Activisio با هم در زمینه توسعه این بازی همکاری می‌کنند. این استودیو‌ها شامل از Beanox، Demonware ،Activision Shanghai ،Activision Central Tech ،Studios State Solid و Digital Legends است. این شرکت به دنبال استخدام افرادی برای جایگاه‌های متعدد شغلی در این استودیوها است.

در همین حال، ماه گذشته نیز تایید شد که Infinity Ward در حال کار بر روی دنباله‌هایی هم برای  Call of Duty: Warzone  و نسخه 2019 بازی Call of Duty: Modern Warfare است که قرار است هر دو اواخر امسال منتشر شوند.

گزارش ها حاکی از این است که در Activision چنین تصمیم گرفته شده عنوان Call of Duty که  Treyarch توسعه آن را بر عهده داشت، به جای سال 2023، در سال 2024 منتشر شود. این یعنی بعد از نزدیک دو دهه روند عرضه سالانه این بازی شکسته خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

فصل جدید Call of Duty: Warzone منتشر شد

Infinity Ward ساخت نسخه بعدی سری Call of Duty را بر عهده خواهد داشت

بازی Warzone Mobile تا پایان سال 2022 عرضه خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید