بازی Call of Duty: Vanguard روی PS5 بسیار چشم‌نواز خواهد بود

تام هندرسون که لیکر معتبری در زمینه فرنچایز Call of Duty است می‌گوید که بازی جدید Sledgehammer Games از زیباترین بازی‌هایی است که تاکنون روی کنسول‌های نسل نهمی عرضه شده است.

پس از چند مورد درز اطلاعات به بیرون و گزارش‌های متعدد، بالاخره Activision چند روز پیش وجود بازی Call of Duty: Vanguard  را تایید کرد. قرار است این بازی امشب در ایونتی در Call of Duty: Warzone به طور کامل رونمایی شود. پیش از آن، تام هندرسون، لیکر مشهور، در آخرین توییت‌های خود با تمرکز بر ظاهر خوب بازی، به ارائه جزئیاتی در مورد این عنوان جدید سری Call of Duty پرداخت.

هندرسون مدعی است که در PS5 یکی از ماموریت‌های بخش کمپین بازی را دیده است که به نظر می‌رسد در شب و در تاریخ پیاده‌سازی نیروها در نرماندی یا همان D-Day معروف انجام می‌شود. هندرسون در این باره می‌گوید: «این بازی احتمالاً یکی از زیباترین بازی‌ها در کنسول‌های نسل فعلی است. این حرف شاید خیلی بزرگ به نظر برسد؛ اما Call of Duty: Vanguard  واقعاً زیبا به نظر می‌رسد.» او همچنین اشاره کرد که جلوه‌های بصری بدون «شستشوی خاکستری» چقدر واضح هستند: «به نظر می‌رسد تیم سازنده از ظرفیت PS5 به طور کامل استفاده کرده‌اند. آن‌ها با سایه‌ها نور -آتش ، شلیک گلوله و این جور چیزها- به خوبی بازی کرده‌اند.»

متأسفانه  به نظر می‌رسد در مورد Call of Duty: Warzone اوضاع برای بازیکنان نسل قبلی چندان خوب به نظر نمی‌رسد. لیکری به نام TheGhostofHope در توییتر خود خاطرنشان کرد که نقشه این بازی بتل رویال در آینده «دو یا سه برابر» وردانسک خواهد بود و تعداد بازیکنان بالقوه بالاتری دارد. اگرچه جلوه‌های بصری Warzone در حال حاضر تنزل یافته است، این لیکر خاطرنشان کرد که «با آنچه در ماه نوامبر در راه است، تیم سازنده باید در بهینه‌سازی این بازی معجزه کند.»

همه این‌ها بدون در نظر گرفتن حجم کلی بازی است. Call of Duty: Black Ops Cold War در PC هنگام عرضه به 175 گیگابایت فضای نصب نیاز داشت. تازه این بدون به روز رسانی‌های عظیم آن پس از راه‌اندازی بود. زمان نشان می‌دهد که چگونه Sledgehammer Games بازی جدید خود را بهینه خواهد کرد.

بازی Call of Duty: Vanguard برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PC و PS5 در حال توسعه است. شایعه شده است که این بازی در 5 نوامبر عرضه شده و فاز آلفای آن در 27 تا 29 اوت راه‌اندازی می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Call of Duty: Vanguard با انتشار تیزری به طور رسمی معرفی شد

Call of Duty: Vanguard روز 19 اوت رونمایی می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید