بخش Zombies بازی Call of Duty: Vanguard به طور رسمی معرفی شد

در این تریلر تایید شد که خط داستانی Dark Aether ادامه پیدا خواهد کرد.

Sledgehammer Games در شرف عرضه کمپین و بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard است. بخش Zombies اما همچنان قلمرو استودیو Treyarch است. در یک تریلری که امروز منتشر شد، این استودیو نشان داد که چگونه مود جدید زامبی که این استودیو ساخته است، با مود زامبی بازی Call of Duty Black Ops Cold War ارتباط دارد و در حکم ادامه خط داستانی Dark Aether است.

اگرچه جزئیات زیادی هنوز ارائه نشده است، اما توسعه‌دهنده وجود مهارت‌های جدید مرتبط با Dark Aether را تأیید کرده است. برخی از این مهارت‌ها به شما این امکان را می‌دهند که زامبی‌ها را یک محدوده مشخص بی‌حرکت کرده یا سرعت آن‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. برخی دیگر از این مهارت‌ها گوی‌های شوک‌‌دهنده‌ای ایجاد می‌کنند که بلافاصله به این زامبی‌ها آسیب می‌رساند. همچنین اسلحه‌های معمول جنگ جهانی دوم نیز در این تریلر دیده می‌شوند. احتمالاً بازیکنان قادر خواهند بود که در طول بازی‌ها این اسلحه‌ها را ارتقاء دهند.

بازی Call of Duty: Vanguard و بخش Zombies آن در تاریخ 5 نوامبر برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC منتشر می‌شود. طبق تریلر اخیر بخش داستانی بازی، کاربران PS4 و PS5 «مزایای انحصاری» دریافت خواهند کرد. در هفته های آینده منتظر جزئیات بیشتر در مورد آن باشید.

به جز اخبار مرتبط با بازی Call of Duty: Vanguard، به تازگی اخبار دیگری نیز مرتبط با این فرنچایز منتشر شده است. از جمله این که شایعات حاکی از آن است که بازی بعدی سری Call of Duty در سال آینده دنباله مستقیم بازی Call of Duty Modern Warfare است که در سال 2019 منتشر شد. به سادگی می‌توان فرض که Infinity Ward هدایت این پروژه را بر عهده خواهد داشت؛ زیرا سری Modern Warfare ساخته این استودیو است. 

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

از بازی Call of Duty: Vanguard تریلر داستانی جدیدی منتشر شد

کاربران PlayStation امتیازات خاصی در بازی جدید سری Call of Duty خواهند داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید