spot_img

فردا مود Zombies بازی Call of Duty Vanguard رونمایی می‌شود

این رونمایی ساعت 18:30 به وقت تهران خواهد بود.

DICE سرانجام فردا حالت مرموز Hazard Zone را برای بازی Battlefield 204 رونمایی خواهد کرد. اما این تنها خبر بزرگ فردا نخواهد بود. فردا ساعت 18:30 به وقت تهران، بخش Zombies بازی Call of Duty Vanguard نشان داده می‌شود. توییت اخیر حساب کاربری Call of Duty سه کلمه زامبی‌ها، Dark Aether و شیاطین را همراه با عبارت «پیچ داستانی شوم» نشان می‌دهد.

داستان مود زامبی‌ امسال که توسط Treyarchساخته شده است، در واقع قبل از خط داستانی  Zombies بازی  Black Ops Cold War رخ می‌دهد. این مود در حکم یک کراس اوور است که خط داستانی Dark Aether را در عین بهبودهایی در گیم‌پلی ادامه می‌دهد. با توجه به استقبال مثبتی که از مود زامبی در سال گذشته بود (خارج از کرش‌های گاه و بیگاه این مود)، باید دید که Treyarch امسال چه چیزی را برای این مود آماده کرده است.

بازی Call of Duty Vanguard در تاریخ 5 نوامبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC منتشر می‌شود. تریلر داستانی جدیدی که برای این بازی منتشر شده است، جبهه‌های مختلف نبرد و همچنین آنتاگونیست این بازی را نشان می‌دهد. باید دید استقبال از این نسخه از بازی به چه شکل خواهد بود.

به جز اخبار مرتبط با بازی Call of Duty: Vanguard، به تازگی اخبار دیگری نیز مرتبط با این فرنچایز منتشر شده است. از جمله این که شایعات حاکی از آن است که بازی بعدی سری Call of Duty در سال آینده دنباله مستقیم بازی Call of Duty Modern Warfare است که در سال 2019 منتشر شد. به سادگی می‌توان فرض کرد که Infinity Ward هدایت این پروژه را بر عهده خواهد داشت؛ زیرا سری Modern Warfare ساخته این استودیو است. 

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

از بازی Call of Duty: Vanguard تریلر داستانی جدیدی منتشر شد

Call of Duty: Modern Warfare II نام رسمی عنوان بعدی این سری است

نسخه 2022 سری Call of Duty دنباله مستقیم Modern Warfare 2019 خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید