spot_img

بتای عمومی Call of Duty: Vanguard از 27 تا 29 شهریور برگزار می‌شود

نقشه Eagle's Nest و مود Search and Destroy از جمله محتوای ارائه شده در این مود خواهند بود.

پس از بتا مولتی‌پلیر هفته گذشته برای کسانی که بازی را بر روی پلی‌استیشن پیش‌سفارش داده بودند، محصول جدید Sledgehammer یعنی Call of Duty Vanguard ظرف روزهای آتی بتایی برای همه پلتفرم‌ها دارد. این بتا از 18 سپتامبر شروع شده و در 20 سپتامبر به پایان می‌رسد. پلیرهای Xbox و PC می‌توانند با پیش‌سفارش از 16 سپتامبر به بازی دسترسی داشته باشند. برای همه پلیرهای PlayStation اما بازی از همان روز به شکل بتا در دسترس است.

بتا همگانی Call of Duty: Vanguard نسبت به نسخه هفته گذشته مقدار زیادی محتوای جدید از جمله نقشه جدید به نام Eagle’s Nest، مود Search and Destroy و دو لیست بازی ویژه دیگر را ارائه می‌دهد. این لیست شامل مود سولوی Champion Hill و Team Deathmatch به صورت 24/7 است که دومی در دو مپ Royal Hotel و Eagle’s nest برگزار می‌شود. Combat Pacing یا همان سرعت مبارزات بر روی Blitz تنظیم شده است که به این معنی آن است که سرعت مبارزات بسیار سریع خواهد بود. این نسخه بتا از Call of Duty: Vanguard همچنین از قابلیت cross platform پشتیبانی می‌کند و امکانی مناسب برای آزمایش این ویژگی با دوستان‌تان در سایر سیستم عامل‌ها است.

پیشتر متوجه شده بودیم که نسخه جدید این سری با برخی از عناوین قبلی مرتبط با جنگ جهانی دوم مثل Call of  Duty: World at War بی‌ارتباط نیست. از جمله در پستی در وبلاگ خود، Sledgehammer Games تأیید کرده بو که دو نقشه Castle و Dome قرار است از World at War به Call of Duty جدید بیایند.

Call of Duty: Vanguard در تاریخ 5 نوامبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC عرضه می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تایید حضور دو نقشه از CoD: World at War در بازی CoD: Vanguard

از نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone رونمایی شد

نسخه 2022 سری Call of Duty دنباله مستقیم Modern Warfare 2019 خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید