از بازی Call of Duty: Vanguard تریلر داستانی جدیدی منتشر شد

این تریلرهای جبهه‌های مختلف نبرد در بخش کمپین این بازی را نشان می‌دهد.

تریلر جدیدی از بازی Call of Duty: Vanguard محصول Sledgehammer Games پخش شده است و پس از تمام جزئیات بخش مولتی‌پلیر که اخیراً به نمایش درآمده بود، این بار نوبت به بخش داستانی رسیده است. این تریلر جبهه‌های مختلف جنگی را که بازیکنان در آن با هم مبارزه می‌کنند، از اقیانوس آرام و شمال آفریقا گرفته تا جبهه‌های غربی و شرقی را به نمایش می‌گذارد.

در بازی Call of Duty: Vanguard که به نوعی داستان شکل‌گیری نیروهای ویژه Task Force One است، با آرتور کینگزلی، پولینا پتروفا (که تمرکز اصلی کمپین بازی بر روی او است)، وید جکسون و لوکاس ریگز آشنا می‌شویم که در حال در حال نبرد با نازی‌ها هستند. در سناریویی متفاوت با تاریخ واقعی، این بازی داستان پس از مرگ هیتلر را در شرایطی روایت می‌کند که هاینریش فرایزینگر از گشتاپو کنترل امور را در دست گرفته است. وظیفه Task Force One است که او را نابود کند.

البته این تنها یکی از بخش از کمپین بازی خواهد بود. حالت Zombies که توسط Treyarch ساخته می‌شود، داستان خاص خود را دارد. به عنوان پیش‌درآمدی بر داستانی که درCall of Duty Black Ops Cold War دیدیم، این بخش قرار است خط داستانی Dark Aether را ادامه می‌دهد. بازی Call of Duty: Vanguard در 5 نوامبر برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC منتشر می‌شود. بنابراین در هفته‌های آینده باید منتظر گیم‌پلی بیشتری از این بازی بود.

به جز اخبار مرتبط با بازی Call of Duty: Vanguard، به تازگی اخبار دیگری نیز مرتبط با این فرنچایز منتشر شده است. از جمله این که شایعات حاکی از آن است که بازی بعدی سری Call of Duty در سال آینده دنباله مستقیم بازی Call of Duty Modern Warfare است که در سال 2019 منتشر شد. به سادگی می‌توان فرض کرد که Infinity Ward هدایت این پروژه را بر عهده خواهد داشت؛ زیرا سری Modern Warfare ساخته این استودیو است. 

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Call of Duty: Vanguard در تریلر گیم‌پلی خود به سراغ جبهه شرق رفت

Call of Duty: Modern Warfare II نام رسمی عنوان بعدی این سری است

نسخه 2022 سری Call of Duty دنباله مستقیم Modern Warfare 2019 خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید