Call of Duty: Vanguard روز 19 اوت رونمایی می‌شود

به دنبال کشف تصاویر مربوط به جلد و نسخه‌های ویژه، Call of Duty: Vanguard اخیراً بسیار مورد توجه قرار گرفته است. توییتر رسمی بازی اطلاعات افشا شده و شایعات مطرح شده را تایید کرده و Activision کمپین بازاریابی خود را در جواب به این شایعات آغاز کرده است. با این حال جزئیات جدید مختلفی از طریق تام هندرسون، لیکر مشهور، به طور غیررسمی در اختیار دوستداران این فرنچایز قرار می‌گیرد. در توییت جدیدی، هندرسون فاش کرد که معرفی رسمی بازی در 19 اوت انجام می‌شود.

هندرسون قبلاً گزارش داده بود که 24 نقشه در هنگام عرضه بازی وجود دارد که 16 مورد از آن‌ها نقشه مولتی‌‌پلیر با قابلیت بازی شش نفر با شش نفر یا همان 6v6 است. همچنین به نظر می‌رسد همراه با بازگشت حالت زامبی (که ظاهراً استودیوی Treyarch روی آن کار می‌کند)، همچون دیگر بازی شوتر مورد انتظار امسال یعنی  آب و هوای پویای در Vanguard وجود خواهد داشت. تست آلفای این بازی نیز به زودی منتشر می‌شود. همچنین بنا به شایعات، نسخه کامل بازی در 5 نوامبر منتشر می‌شود.

تا کنون‌، Activision فاش کرده است که Call of Duty بعدی در سه ماهه چهارم سال 2021 برای پلتفرم‌های نسل قبلی و فعلی منتشر می‌شود. استودیوی Sledgehammer Games نیز این بار به عنوان توسعه‌دهنده اصلی تایید شده است. اگر معرفی رسمی بازی واقعاً در راه باشد‌، در روزهای آینده منتظر جزئیات بیشتر باشید.

فروشگاه پلی استیشن به تازگی به روز شده است و تبلیغی بر روی آن منتشر شده که معرفی Call of Duty: Vanguard را تأیید می‌کند. این مراسم در 19 اوت ساعت 21:30 به وقت ایران در Call of Duty: Warzone برگزار می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

اطلاعات جدیدی درباره بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد

بازی Call of Duty: Vanguard در زمان عرضه شانزده نقشه 6v6 خواهد داشت

حتما بخوانید