بازی Call of Duty Vanguard به 61 گیگابایت فضای نصب نیاز خواهد داشت

برای اجرای این بازی با بالاترین کیفیت، به کارت گرافیک RTX 3080 نیاز خواهید داشت.

پس از انتشار تریلر نسخه PC بازی Call of Duty Vanguard، حالا Sledgehammer Games جزئیات بیشتری از سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی به اشتراک گذاشته است. اندازه‌های دانلود و نصب بازی بر روی کنسول قبلاً گفته شده بود و حالا می‌دانیم که نسخه کامل بازی بر روی PC به 61 گیگابایت حجم نیاز دارد. البته این شامل Warzone نمی‌شود. اگر تنها مود چند نفره و زامبی بازی را نصب ‌کنید، فقط به 36 گیگابایت فضا نیاز دارید.

کسانی که به دنبال استفاده از تکسچرهای با وضوح بالا در این بازی هستند، در تنظیمات حداقل، توصیه شده و رقابتی تا 32 گیگابایت فضای بیشتری نیاز دارند. در تنظیمات Ultra اما به 64 گیگابایت فضای اضافی نیاز خواهند. این تکسچرها کاملاً اختیاری هستند و می‌توان آن‌ها را در تنظیمات غیرفعال کرد. صرف نظر از این، اگر به دنبال لذت بردن از بازی در تنظیمات Ultra و 4K هستید، به یک Intel Core i9 9900K یا AMD Ryzen 9 3900X، 16 گیگابایت رم و GeForce RTX 3080 یا AMD Radeon RX 6800 XT با 10 گیگابایت VRAM نیاز خواهید داشت. .

بازی Call of Duty Vanguard قرار است در تاریخ 5 نوامبر برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC منتشر شود. پیش دانلود PC امروز در ساعت 10 صبح به وقت محلی در Battle.net آغاز می‌شود. منتظر جزئیات بیشتری از این عنوان در روزهای آینده باشید. همچنین می‌توانید سیستم مورد نیاز کامل را در زیر ببینید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بخش Zombies بازی Call of Duty: Vanguard به طور رسمی معرفی شد

تایید حضور دو نقشه از CoD: World at War در بازی CoD: Vanguard

بازی Call of Duty Vanguard

منبعGamingbolt

حتما بخوانید