نسخه فیزیکی بازی Call of Duty: Vanguard در صدر جدول فروش بریتانیا

بر اساس جدیدترین اطلاعات، فروش نسخه فیزیکی این بازی نسبت به عنوان قبلی این سری در هفته اول 23 درصد کاهش داشته است.

مانند نسخه‌های قبلی، جدیدترین ساخته Activision یعنی بازی Call of Duty: Vanguard نیز طبق گزارش پایگاه خبری Gfk در صدر جدول‌های فروش نسخه‌های فیزیکی بازی‌ها در بریتانیا برای هفته منتهی به 6 نوامبر قرار گرفته است. پایگاه خبری GamesIndustry.biz نیز گزارش داد که نسخه PS5 این باز 41 درصد از فروش این بازی را به خود اختصاص داده است. همچنین فروش نسخه فیزیکی بازی Call of Duty: Vanguard نسبت به عنوان سال گذشته این سری یعنی Call of Duty: Black Ops Cold War  23 درصد کاهش داشته است.

بازی FIFA 22 به رتبه دوم هفته سقوط کرد. در همین Mario Party Superstars در جایگاه سوم ثابت ماند. Mario Kart 8: Deluxe نیز به لطف فروش قوی نسخه Switch شاهد افزایش 30 درصدی فروش بود و در رتبه چهارم قرار گرفت. Marvel’s Spider Man: Miles Morales نیز از افزایش سهم فروش PS5 با جهش ۳۴۲ درصدی در فروش خود سود برد و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy با کاهش 64 درصدی فروش در این هفته از جایگاه دوم به ششم رسید. بازی جدید  Ubisoft یعنی  Riders Republic پس از کاهش 48 درصدی فروش، از جایگاه هشتم به 16ام رسیده است. در هفته صدرنشینی نسخه فیزیکی بازی Call of Duty: Vanguard، حتی Far Cry 6 نیز با افت نسبتاً زیادی روبرو شد و از رتبه چهارم به دهم رسید. در تصویر زیر می‌توانید جدول فروش‌ها را به طور کامل مشاهده کنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بخش Zombies بازی Call of Duty: Vanguard به طور رسمی معرفی شد

تایید حضور دو نقشه از CoD: World at War در بازی CoD: Vanguard

بازی Call of Duty Vanguard به 61 گیگابایت فضای نصب نیاز خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید