spot_img

بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard به مدت 4 روز رایگان است

بر اساس آخرین خبرها، از ساعت 21:30 امروز به وقت تهران به صورت رایگان می‌توانید این بخش از بازی را تجربه کنید.

محصول جدید Activision و Sledgehammer یعنی بازی Call of Duty: Vanguard به تازگی منتشر شده است و ریویوهای متوسطی دریافت کرده است. سازنده این بازی قبلاً یک دوره دسترسی رایگان را برای بخش مولتی‌پلیر آن در دسترس عموم قرار داده بود. حالا آن‌ها اعلام کرده‌اند که بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard از امروز، 18 نوامبر، ساعت 21:30 به وقت تهران به تا دوشنبه 22 نوامبر به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

این دوره آزمایشی رایگان در تمامی پلتفرم‌ها (PC ،PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S) در دسترس خواهد بود. نکته قابل ذکر این است که نسخه رایگان فقط شامل بخش مولتی‌پلیر بازی می‌شود. بنابراین طرفداران این سری بازی‌ها نمی‌توانند کمپین این بازی را تجربه کنند. گفته می‌شود کل محتوای هنگام عرضه بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard در دسترس پلیرها قرار خواهد گرفت. تمام پیشرفت‌های پلیرها در این دوره رایگان نیز در صورت خرید بازی اصلی به آن منتقل خواهد شد.

بازی Call of Duty: Vanguard به اندازه بازی‌های قبلی خود به موفقیت تجاری دست پیدا نکرده است. این بازی بدترین عرضه این فرنچایز را در 14 سال اخیر در بریتانیا با خود به همراه داشته است. در همین حال، ناشر این بازی یعنی Activision نیز بار دیگر مورد تحقیق و بررسی قضایی قرار گرفته است و کارمندان اکنون خواهان استعفای مدیرعامل آن یعنی بابی کوتیک هستند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نسخه فیزیکی بازی Call of Duty: Vanguard در صدر جدول فروش بریتانیا

فروش بازی Call of Duty: Vanguard؛ بدترین در 14 سال گذشته

منبعGamingbolt

حتما بخوانید