بنا به گزارش‌ها Call of Duty: Vanguard حجمی معادل 75 گیگابایت خواهد داشت

در فروشگاه رسمی مایکروسافت حجم مورد نیاز برای نصب عنوان جدید سری Call of Duty هفتاد و پنج گیگابایت ذکر شده است.

پس از مدت‌ها خبر و شایعه، بالاخره Activision و Sledgehammer Games از Call of Duty: Vanguard رونمایی کردند. جزئیات شایعه‌های متعدد مانند تعداد نقشه‌های چند نفره، نسخه‌های ویژه و تاریخ انتشار حالا تأیید شده است. در ابتدا نگرانی در مورد حجم فضای مورد نیاز برای نصب این بازی وجود داشت. همانطور که تام هندرسون، لیکر معتبر، اشاره کرده، ظاهراً این فضا برابر با حدود 270 گیگابایت خواهد بود. با درنظر گرفتن میزان افزایش حجم Call of Duty Black Ops Cold War به مرور زمان، قطعاً نگرانی در این باره، عاقلانه بود.

با این حال با نگاه به فهرست رسمی فروشگاه مایکروسافت برای نسخه Xbox متوجه می‌شویم که تنها 75 گیگابایت برای نصب این بازی مورد نیاز است. البته همانطور که هندرسون اشاره می‌کند به نظر می‌رسد این حجم بر اساس منطقه هر فرد متفاوت است (و می‌تواند تا 100 گیگابایت افزایش یابد). ممکن است 75 گیگابایت تنها حجم لازم برای کمپین بوده و نصب کامل بازی و تمام بخش‌ها از زامبی‌ها و مولتی‌پلیر گرفته تا Warzone، حجم نصب بسیار بالاتری را روی کنسول یا PC شما نیاز داشته باشد.

تا مشخص شدن حجم مورد نیاز نهایی، باید منتظر ماند و دید. Vanguard در تاریخ 5 نوامبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS و PC منتشر می‌شود. تا آن زمان باید منتظر اطلاعات بیشتری درباره عنوان جدید سری Call of Duty بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Call of Duty: Vanguard روی PS5 بسیار چشم‌نواز خواهد بود

بازی Call of Duty: Vanguard با انتشار تیزری به طور رسمی معرفی شد

حتما بخوانید