spot_img

اطلاعات جدیدی درباره بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد

تام هندرسون به آب و هوای پویا و عرضه احتمالی Call of Duty: Vanguard در ماه نوامبر اشاره کرده است.

اخیراً تصاویری از محتوای تبلیغاتی بازی در دست ساخت استودیوی  Sledgehammer Games  آن را در یعنی بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد. این تصاویر داخل فایل‌های به روزرسانی جدید Call of Duty Black Ops Cold War کشف شده است. اگرچه محیط جنگ جهانی دوم و یک بتا باز هر چند غیر رسمی تایید شده است، تام هندرسون، لیکر مشهور، از طریق توییتر جزئیات بیشتری را به روشی جالب ارائه کرده است. به عنوان مثال ، در یک توییت کرمیت یا همان قورباغه معروف تصاویر شبکه‌های اجتماعی نقشه‌ای در دست دارد و هندرسون عدد 24 را می‌گوید.

به نظر می‌رسد بازی Call of Duty: Vanguard در هنگام انتشار 24 نقشه داشته باشد. هرچند اینکه آیا تمام این 24 نقشه فقط به منظور حالت PvP طراحی شده یا نه، مشخص نیست. توییت دیگری دارای الفبای نظامی با کلمات «به زودی» است که نشان می‌دهد فاز آلفای این بازی به زودی راه‌اندازی می‌شود. هندرسون در توییت سوم خود با اشاره به اینکه «آب و هوای پویا در بازی‌ها فوق‌العاده است»، تصویری از دیگر شوتر مورد انتظار امسال یعنی Battlefield 2042 را نشان می‌دهد (که به نظر می‌رسد که Vanguard نیز از این قابلیت برخوردار است).

در یک توییت تصویری از لوگوی شرکت Treyarch و لینکی به قطعه Zombie از گروه Bad Wolves وجود دارد که احتمالاً معنای آن این است که Treyarch در حال کار بر روی مود زامبی در بازی Call of Duty: Vanguard است. سرانجام ، توییتی با تصویر تقویم با تاریخ 5 نوامبر که به رنگ سبز درآمده، توسط تام هندرسون منتشر شده است. ظاهراً این توییت تاریخ انتشار این عنوان را نشان می‌دهد. همه اینها را البته با شک و تردید نگاه کرد. با این وجود و با رمزآلود بودن همه چیز، نادیده گرفتن نکات مطرح شده سخت است.

بازی Call of Duty: Vanguard در حال حاضر برای سه ماهه چهارم 2021 برنامه‌ریزی شده و قرار است برای پلتفرم‌های Xbox One ، Xbox Series X/S ، PS4 ، PS5 و PC منتشر شود.

درباره این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 تنها یک شایعه است!

منبعGamingbolt

حتما بخوانید