گیم‌پلی Call of Duty Vanguard اولین بار در Gamescom نمایش داده می‌شود

قرار است در این مراسم لورا بیلی، صداپیشه کاراکتر پولینا پتروفا، و چند تن از دست‌اندرکاران Sledgehammer Games حضور داشته باشند.

مراسم افتتاحیه Gamescom گویا قرار است حسابی پروپیمان باشد. این برنامه که قرار است دو ساعت باشد، معرفی و همچنین اطلاعات بیشتری برای سی بازی را شامل می‌شود. دو ساعت تأیید شده است. حالا با نزدیک شدن به این رویداد، تهیه‌کننده و مجری برنامه، جف کیگلی، جزئیات بیشتری درباره آنچه می‌توانیم در این رویداد انتظار داشته باشیم، منتشر کرده است. یکی از بازی‌هایی که قرار است در Gamescom از آن بیشتر بشنویم، Call of Duty Vanguard است که به تازگی به طور رسمی معرفی شده است.

کیلی به تازگی در توییتر تأیید کرده که اولین نمایش جهانی از کمپین این بازی در شب افتتاحیه Gamescom خواهد بود که در آن لورا بیلی، صداپیشه کاراکتر پولینا پتروفا، و توسعه‌دهندگان Sledgehammer Games به عنوان مهمان ویژه حضور دارند.

Vanguard در تاریخ 5 نوامبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC عرضه می‌شود. این بازی دیروز به طور کامل رونمایی شد.  نکته جالب درباره تریلر این بازی این است که در آن هیچ اشاره‌ای به Activision نشده است که با توجه به دعوی حقوقی این شرکت قابل درک است.به تازگی این شرکت وارد دعواهای حقوقی مرتبط با ناهنجاری‌های اخلاقی از سوی برخی کارمندان‌اش شده است که همین امر این شرکت را با دشواری‌های بسیاری روبرو کرده است. باید دید آیا Activision می‌تواند بدون ضربه‌پذیری از این دعواهای حقوقی گام به بیرون بگذارد یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Call of Duty: Vanguard روی PS5 بسیار چشم‌نواز خواهد بود

بنا به گزارش‌ها Call of Duty: Vanguard حجمی معادل 75 گیگابایت خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید