تایید حضور دو نقشه از CoD: World at War در بازی CoD: Vanguard

علاوه بر این طراح ارشد توسعه بازی تایید کرده است که قرار است قابلیت افزایش FOV در کنسول‌ها نیز فعال شود.

بازی CoD: Vanguard در هنگام عرضه مولتی‌پلیر پروپیمانی را با 20 نقشه اصلی، مودهای جدید مانند Patrol و Champion Hill و چندین ویژگی مانند Gunsmith که از نسخه‌های قبلی باز می‌گردند، ارائه می‌دهد. با این حال، این بازی همچنین با برخی از عناوین قبلی مرتبط با جنگ جهانی دوم مثل Call of  Duty: World at War بی‌ارتباط نیست. در پست جدیدی در وبلاگ خود، Sledgehammer Games تأیید کرد که دو نقشه Castle و Dome از عنوان شوتر سال 2008 به Vanguard می‌آیند.

این اقدام از سوی استودیو سازنده بازی CoD: Vanguard یکجور «نامه‌ عاشقانه» برای طرفداران World at War توصیف شده است. هر دو نقشه «تغییراتی در قالب محیط‌های تغییرپذیر دریافت خواهد کرد. برای مثال در Castle می‌توانید تمام تصاویر نمادین شوجی را ویران کنید.» اما این همه ماجرا نیست. اگرچه در نمایش گیم‌پلی به آن اشاره نشد، اما آدام ایسکوو، مدیر ارشد توسعه ارشد این بازی، در توییتر خود فاش کرد که بازیکنان نسخه کنسول قادر به تنظیم میدان دید خواهند بود.

ایسکوو با توییت کردن اسکرین‌شات که دکمه‌های پلی‌استیشن را در محیط تنظیمات Graphics بازی CoD: Vanguard نشان می‌داد، بر این موضوع صحه گذاشت. با ان حال هنوز تأیید نشده است که آیا این نسخه انحصاری نسل فعلی بوده یا برای کنسول های نسل قبلی نیز صدق در دسترس خواهد. با این وجود، مشاهده اضافه شدن این ویژگی در بازی CoD: Vanguard که مدت زیادی بود پلیرهای کنسول‌ها مشتاق آن بودند، نکته مثبتی است.

بازی CoD: Vanguard در تاریخ 5 نوامبر/14 آبان برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC  عرضه می‌شود. نسخه بتا مولتی‌پلیر این بازی در روزهای 10 تا 13 سپتامبر برای کسانی که بازی را روی پلی‌استیشن پیش‌خرید کرده‌اند، آغاز می‌شود. کسانی که بازی را روی سایر پلتفرم‌ها پیش‌خرید کرده‌اند، از 16 تا 20 سپتامبر به آن دسترسی خواهند داشت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

اطلاعات جدیدی درباره گیم‌پلی بتای Call of Duty: Vanguard منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید