اطلاعات جدیدی درباره گیم‌پلی بتای Call of Duty: Vanguard منتشر شد

در این تصاویر فاش شده از این بازی قابلیت‌هایی مثل دو برابر کردن زمان اسپرینت و همچنین نقشه‌هایی مثل نشان داده شده‌اند.

امروز برای اولین بار گیم‌پلی بخش مولتی‌پلیر Call of Duty: Vanguard به صورت جهانی از رسانه‌های مختلف پخش خواهد شد. با این حال، به نظر می‌رسد پیش از آن تصاویری از گیم‌پلی بتای بازی فاش شده است. این تصاویر پرک‌هایی Ghost ، Low Profile و Fortified و همچنین مود جدید Patrol را نشان می‌دهد.

گذشته از وجود سلاح‌های متعلق به جنگ جهانی دوم، گیم‌پلی بازی شبیه نسخه ریبوت Call of Duty Modern Warfare به نظر می‌رسد. بازیکنان می‌توانند مدت زمان اسپرینت خود را دو برابر کنند که امکان  حرکت سریع‌تر را نیز فراهم می‌کند. همچنین آن‌ها می‌توانند اسلحه خود را به سطوح مختلف تکیه دهند. در مورد مود Patrol باید گفت که این مود از نوع 6v6 بوده که در آن تیم‌ها بر سر یک نقطه کنترل دائماً در حال حرکت با یکدیگر می‌جنگند.

ایستادن در داخل نقطه برای تیم شما امتیاز ایجاد می‌کند که با صرف زمان بیشتر در داخل نقطه، امتیاز شما سریعتر بیشتر می‌شود. مود Team Deathmatch یا همان TDM نیز بر روی نقشه Hotel Royal با نورپردازی و تخریبی خوب به نمایش گذاشته شده است.

بتا مولتی‌پلیر Call of Duty: Vanguard اولین بار از 10 تا 13 سپتامبر برای کسانی که Playstation بازی را خریداری کرده‌اند، در دسترس خواهد بود. نسخه کامل بازی در 5 نوامبر برای پلتفرم‌های Xbox One Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC عرضه می‌شود.

پیشتر درباره Call of Duty: Vanguard خوانده بودیم که در روایت متفاوتی از جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد و اگرچه نبردهای متعددی از بازی در جریان درگیری‌های خود جنگ رخ می‌دهد، اما بسیاری از رویدادهای بازی پس از اتمام جنگ اتفاق می‌افتند. بازیکنان در تلاش برای از بین بردن جانشین هیتلر که در قالب پروژه ققنوس ظاهر شده، در صحنه‌های مختلف جنگ  حضور پیدا می‌کنند. علاوه کمپین، یک حالت زامبی نیز وجود دارد که توسط استودیو Treyarch ساخته شده است. حالت مولتی‌پلیر نیز مثل همیشه پای ثابت این بازی‌هاست که شامل مود جدید Champion Hill نیز می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Call of Duty: Vanguard روی PS5 بسیار چشم‌نواز خواهد بود

بنا به گزارش‌ها Call of Duty: Vanguard حجمی معادل 75 گیگابایت خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید