بازی Call of Duty: Vanguard با انتشار تیزری به طور رسمی معرفی شد

این تیزر تنها محیط کلی این بازی در جنگ جهانی دوم را نشان می‌دهد و قرار است رونمایی کاملی از آن در روز 28 مرداد/19 اوت صورت بگیرد.

پس از ماه‌ها افشاگری و شایعات، که بسیاری از آن‌ها در چند روز گذشته منتشر شده است، Activision رسما بازی Call of Duty: Vanguard را معرفی کرد. در حال حاضر جزئیات بسیار اندک است؛ اما تیزر بازی کاملاً مشخص می‌کند که در اخبار درز پیدا کرده حقیقت داشته و واقعاً قرار است جنگ جهانی دوم محیط این بازی باشد.

در عین حال، درست همانطور که اخبار درز کرده به بیرون می‌گفتند، Activision تأیید کرده است که رونمایی کامل بازی به طور جهانی در 19 اوت انجام شده و در Call of Duty: Warzone اتفاق می‌افتد. این رویداد مشابه رونمایی از Black Ops Cold War در سال گذشته است. زمان دقیق این رونمایی ساعت 21:30 روز 28 مرداد خواهد بود.

Call of Duty: Vanguard توسط Sledgehammer Games در حال توسعه است. آخرین عنوانی که این شرکت در این سری ساخته، به سال 2017 و بازی Call of Duty: WW2 بازمی‌گردد. همچنین، طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی دارای حالت زامبی نیز خواهد بود که توسط Treyarch در حال توسعه است. همچنین ادعا شده است که در هنگام عرضه Vanguard دارای 24 نقشه چندنفره بوده که 16 مورد از آن‌ها نقشه 6v6 خواهد بود.

اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که بازی Call of Duty: Vanguard در 5 نوامبر برای PS5 ،Xbox Series X/S PS4 ،Xbox One و PC عرضه می‌شود. باید منتظر ماند و دید در روز 28 مرداد چه اطلاعات بیشتری از این عنوان به دست ما خواهد رسید.

با توجه به وجود 16 نقشه 6v6، حالت آب و هوای پویا و همچنین بخش زامبی، باید دید رقابت Call of Duty: Vanguard با دیگر عناوین شوتر مولتی‌پلیر که در پاییز امسال عرضه می‌شوند یعنی Halo: Infinite و Battlefield 2042 به کجا می‌انجامد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Call of Duty: Vanguard روز 19 اوت رونمایی می‌شود

بازی Call of Duty: Vanguard در زمان عرضه شانزده نقشه 6v6 خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید