spot_img

آلفای بازی Call of Duty: Vanguard بین 27 تا 29 اوت بر روی کنسول‌های سونی

کاربران PS4 و PS5 می‌توانند مود جدید Champion Hill، مبارزه نوبتی همه با هم، و همچنین 4 اپراتور و 10 اتچمنت را تجربه کنند.

Sledgehammer Games و Activision تأیید کردند که Call of Duty Vanguard از 27 آگوست/5 شهریور ساعت 21:30 به وقت تهران تا همان ساعت در 29 اوت/7 شهریور، دارای نسخه آلفای رایگان برای پلیرهای دو کنسول PS4 و PS5 خواهد بود. این نسخه آلفا را می‌توان آن را از همین الان دانلود کرد. کسانی که Call of Duty Modern Warfare ،Call of Duty Black Ops Cold War یا Call of Duty Warzone را بر روی کنسول خود نصب کرده‌اند، می‌توانند از طریق منوی اصلی که شما را مستقیماً به آلفای بازی راهنمایی می‌کند، آن را دانلود کنند. در غیر این صورت کاربران این دو کنسول می‌بایست به سراغ فروشگاه استور PlayStation بروند.

جذابیت اصلی آلفای Call of Duty: Vanguard، مود جدید Champion Hill است. این مود در اصل شبیه Gunfight است؛ اما نسبت به آن دارای نقشه بسیار بزرگتری بوده و سبکی شبیه یک تورنمنت دارد. تیم شما دو نفره یا سه‌نفره ، تیم شما در  تورنمنتی به ترتیب با همه تیم‌های دیگر رقابت می‌کند که هدف در آن این است که تمام زندگی تیم حریف را به صفر برساند. در حالی که همه لود اوت اولیه یکسانی دارند، می‌توانید از پول نقدی که در طول بازی کسب می‌کنید، برای ارتقاء سلاح‌ها، خرید تجهیزات جدید‌، به کار بردن پرک‌های جدید و … استفاده کنید.

نقشه این بار از چهار آرنا برای مبارزه تشکیل شده است:  Airstrip ،Trainyard ،Market و Courtyard. یک ایستگاه خرید در مرکز این چهار منطقه قرار گرفته است. علاوه بر این مود جدید، بازیکنان می‌توانند چهار اپراتور را امتحان کنند: لوکاس ریگز، پولینا پتروفا، وید جکسون و آرتور کینگزلی. این چهار اپراتور از بازیگران اصلی کمپین نیز بودند. همچنین می‌توانید از 10 اتچمنت مختلف برای تغییر سلاح‌ها استفاده کنند. جزئیات بیشتر مود Champion Hill در روزهای آینده ارائه خواهد شد.

Call of Duty: Vanguard در تاریخ 5 نوامبر برای Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 ،Xbox One و PC عرضه می‌شود. قرار است گیم‌پلی آن به صورت جهانی اولین بار در مراسم افتتاحیه رویداد Gamescom یا همانGamescom Opening Night Live در 25 اوت/سه شهریور رونمایی شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Call of Duty: Vanguard روی PS5 بسیار چشم‌نواز خواهد بود

بنا به گزارش‌ها Call of Duty: Vanguard حجمی معادل 75 گیگابایت خواهد داشت

گیم‌پلی Call of Duty Vanguard اولین بار در Gamescom نمایش داده می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید