بازی Call of Duty: Project Aurora معرفی شد

احتمالاً این بازی همان نسخه موبایل بازی محبوب Call of Duty: Warzone خواهد بود و در حال حاضر در مرحله آلفا محدود است.

بازی Call Of Duty: Project Aurora، عنوان جدید موبایل که هدف آن ارائه «یک تجربه اکشن سریع، دقیق و با کیفیت بالا» است، معرفی شد. این بازی در حال حاضر با هدف بهبود وضعیت کلی، رفع اشکالات، جمع‌آوری بازخورد و مسابقات تست استرس در مرحله آلفا محدود است. اگرچه شرکت‌کنندگان نمی‌توانند جزئیاتی را به اشتراک بگذارند، تیم سازنده نوید اخبار جدیدی درباره این بازی با افزایش سرعت توسعه از طریق سایت این مجموعه می‌دهد.

در بخش پرسش و پاسخ، توسعه‌دهنده این بازی خاطرنشان كرد كه آلفا بسته دارای تعداد محدودی از شركت‌كنندگان است؛ هرچند این تعداد ممکن است در این مرحله و یا مراحل بعدی اضافه شود. در حال حاضر هیچ تاریخ انتشاری به اشتراک گذاشته نشده و کلیه محتوای موجود در مرحله آلفا «در معرض تغییر» است: «در حال حاضر، ما به سادگی در حال ارزیابی مکانیک گیم‌پلی بتل رویال در مقیاس بزرگ روی دستگاه‌های تلفن همراه هستیم».

این تیم همچنین تأیید کرد که محتوای موجود در آلفا محدود همه آن چیزی که در بازی نهایی خواهیم دید نیست: «این تنها یک قطعه از آن چیزی است که در اختیار داریم. در زمان به شما خواهیم گفت که در Project Aurora چه چیزهای هیجان‌انگیزی انتظار شما را می‌کشد». پیشرفت پلیرها در مرحله آلفا هر زمان ممکن است از نو صفر شود.

Activision پیش‌تر تأیید کرده بود که Call of Duty: Warzone Mobile برای دستگاه‌های تلفن همراه عرضه خواهد شد و در نتیجه می‌توان حدس که احتمالاً این همان بازی است. توسعه دهندگان درگیر در این پروژه عبارتند از: Beeox ،Activision Shanghai ،Activision Central Tech ،Demonware ،Studios State Solid و Digital Legends که سال گذشته توسط Activision خریداری شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Call of Duty: Modern Warfare II در ماه ژوئن به طور کامل رونمایی می‌شود

کاهش پنجاه میلیون نفری پلیرهای فرنچایز Call of Duty ظرف یکسال گذشته

توسعه نسخه موبایل Call of Duty: Warzone به طور رسمی تایید شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید