بازی Call of Duty: Modern Warfare II در ماه ژوئن به طور کامل رونمایی می‌شود

همچنین بر اساس گزارشات احتمالاً در Summer Game Fest شاهد رونمایی از گیم‌پلی این بازی خواهیم بود.

Infinity Ward بار دیگر سکان هدایت یکی از عناوین سری Call of Duty را در دست گرفته و حسابی حول و حوش آن جو رسانه‌ای درست کرده است. نام بازی -که همانطور که انتظار می‌رفت Call of Duty: Modern Warfare II است- و لوگوی آن نیز به تازگی مشخص شدند و حالا زمان رونمایی کامل از بازی نزدیک است.

چه موقع این اتفاق خواهد افتاد؟ براساس گزارشی که در Extuter توسط اینسایدر شناخته شده یعنی تام هندرسون منتشر شده، Call of Duty: Modern Warfare II در ماه ژوئن به طور کامل رونمایی می‌شود. فردی با نام کاربری TheGhostOfHope@، که در گذشته اطلاعاتی درباره Call of Duty به درستی فاش کرده بود، می‌گوید تاریخ دقیق این رونمایی روز 2 ژوئن/12 خرداد خواهد بود.

هندرسون در گزارش خود می نویسد که مانند رونمایی از عناوین گذشته سری Call of Duty، Modern Warfare 2 با تریلری با محوریت کمپین بازی رونمایی می‌شود. این رونمایی با نگاهی مفصل به گیم‌پلی کمپین بازی در ماه ژوئن دنبال خواهد شد. با توجه به اینکه قرار است Summer Game Fest به طور رسمی 9 ژوئن/19 خرداد برگزار شود، این امکان وجود دارد که گیم‌پلی بازی نشان داده شود؛ به خصوص با توجه به اینکه هندرسون توسط منابع مطلع شده که این رونمایی قرار است در زمانی باشد که قرار بود در آن E3 برگزار شود.

مثل همیشه رونمایی از بخش چندنفره بعدتر خواهد بود و امکان دارد در ماه اوت باشد. اگرچه مشخص نیست که آیا این رونمایی مانند دو سال گذشته با یک رویداد در بازی Call of Duty: Warzone همراه خواهد بود یا نه.

هندرسون همچنین ادعا می‌کند که Call of Duty: Warzone 2، که در Infinity Ward در حال توسعه است، تنها چند هفته -و نه چند ماه- Call of Duty: Modern Warfare II عرضه می‌شود. اکتیویژن به تازگی اعلام کرده که این بازی در ماه‌های پیش رو رونمایی می‌شود؛ اما جزئیات خاصی از آن در دسترس نیست. در راستای گزارش‌های قبلی، همچنین ادعا می شود که Modern Warfare II در اکتبر یا نوامبر منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نمایش دنباله Call of Duty: Warzone در ماه‌های آتی

کاهش پنجاه میلیون نفری پلیرهای فرنچایز Call of Duty ظرف یکسال گذشته

توسعه نسخه موبایل Call of Duty: Warzone به طور رسمی تایید شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید