spot_img

ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 تنها یک شایعه است!

بر اساس بیانیه‌ای که Activision برای CharlieIntel ارسال کرده است‌، با وجود استقبال مثبت از ریمستر نسخه‌های اول و دوم بازی Call of Duty Modern Warfare، نسخه ریمستری برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 «وجود ندارد».

بر اساس بیانیه‌ای که Activision برای CharlieIntel ارسال کرده است‌، با وجود استقبال مثبت از ریمستر نسخه‌های اول و دوم بازی Call of Duty Modern Warfare، نسخه ریمستری برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 «وجود ندارد».

یکی از نمایندگان Activision در پاسخ به شایعات درباره ریمستر نسخه سوم از مجموعه محبوب Modern Warfare چنین گفت:«بازسازی بازی Modern Warfare 3، بخش کمپین و یا چند نفره، وجود ندارد. هرگونه گزارش در این باره نادرست است».

Modern Warfare 1 و Modern Warfare 2 تنها ریمسترهای مجموعه بازی‌های Call of Duty هستند که Activision منتشر کرده است. Modern Warfare Remastered شامل نسخه اصلی هم کمپین و هم بخش چندنفره این بازی بود و در سال 2017 نمره 8.5 از 10 را از IGN کسب کرد. Modern Warfare 2 Remastered فقط شامل کمپین بود و به نمره 7 از 10 را دست یافت.

هر دو بازی‌های مذکور به دلیل به روز رسانی‌ها در زمینه گرافیک مورد تحسین قرار گرفتند. این به روز رسانی تا حدی بود که رایان مک کافری، ادیتور IGN، چنین اظهار داشت که اگر به کسی بگویید Modern Warfare 2 در اواسط سال 2020 منتشر شده است، احتمالاً حرف شما را باور خواهد کرد. ولی وقتی صحبت از ویژگی‌های جنبشی بیشتر مانند جلوه‌های مربوط به انفجار یا روشنایی مسطح در فضای باز می‌شود، نسخه‌های مدرن‌تر Call of Duty به طور قابل فهمی ریمسترهای این سری را شکست می‌دهند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3  در سال 2011 نمره 9 از 10 را از IGN دریافت کرد. این سری بازی‌ها که در آن زمان به همراه مجموعه محبوب Black Ops در کانون توجهات قرار داشت؛ اما پس از آن به مسیر متفاوتی رفت که عدم نوآوری در آن به چشم می‌آمد. انتقادات متداول به این بازی‌ها شامل «کمپین بکش برو جلو» و انبوه دشنانی که در حالی تیراندازی کردن انگار از کمد هیولا بیرون آمده بودند و علاقه چندانی به زندگی خود نداشتند، شامل می‌شد.

حالا برای Call of Duty دوران متفاوتی رسیده است. Activision ، Infinity Ward و Treyarch توجه خود را بین ریبوت بازی Modern Warfare در سال 2019، Black Ops Cold War و حالت بتل رویال  Warzone که هم‌اکنون بازیکنان زیادی در آن مشغول به مبارزه با یکدیگر هستند، تقسیم کرده‌اند. در همین حال، Activision Blizzard درگیر یک پرونده حقوقی به دلیل فرهنگ گسترده آزار و اذیت جنسی و تبعیض در این شرکت است. اخیراً ، حامیان اصلی لیگ بازی Overwatch  شرکت Blizzard همچون کوکا کولا و State Farm شروع به قطع مشارکت خود کرده اند.

پیشتر درباره سری بازی‌های Call of Duty:

به زودی برای بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War نقشه‌ی جدیدی عرضه می‌شود

تبلیغات جدید Call of Duty: Warzone به نزدیک بودن پایان اشاره می‌کند

حتما بخوانید