بازی Call of Duty 2022 عنوان واقع‌گرایانه‌ای خواهد بود

قرار است خشونت در این بازی به شکل متفاوتی به تصویر کشیده شود.

تنها چند روز تا عرضه بازی Call of Duty Vanguard  باقی مانده است؛ اما به دلیل ماهیت این فرنچایز، شما همیشه به این فکر می‌کنید که بازی سال آینده آن‌ها چه عنوانی خواهد بود. گزارش‌ها حاکی از آن است که بازی Call of Duty 2022 توسط Infinity Ward ساخته خواهد شد. همچنین بنا بر اخبار و شایعاتی که تاکنون منتشر شده است، قرار است این بازی دنباله مستقیم Call of Duty Modern Warfare  سال 2019 باشد و داستان نیروهای ویژه ایالات متحده در جنگ مخفیانه علیه کارتل‌های مواد مخدر کلمبیا را روایت می‌کند.

حالا جزئیات جدیدی از این بازی توسط کاربری در توییتر به نام RalphsValve فاش شده است که بسیاری از آن‌ها مطابق با شایعات قبلی است. طبق اطلاعات فاش شده، Modern Warfare 2 (یا هر نام دیگری که این بازی در نهایت خواهد داشت) می‌خواهد ریسک‌های جالبی درباره بخش کمپین خود انجام دهد. به طور خاص‌تر قرار در بازی یک سیستم اخلاقی وجود داشته باشد. این سیستم ظاهراً قرار است شبیه به سیستم Honor بازی Red Dead Redemption 2 باشد و تصمیمات پلیرها بر چگونگی پیشرفت داستان در مقاطع خاصی تاثیر خواهد گذاشت.

همچنین ظاهراً در بازی Call of Duty 2022 تأکید زیادی بر رئالیسم صری وجود خواهد داشت. به عنوان مثال، دشمنان انیمیشن‌های مرگ متنوع و دقیقی خواهند داشت که می‌تواند بر اساس محل شلیک آن‌ها تغییر کنند و طیف وسیعی از واکنش‌ها نشان داده می‌شود. بر اساس ادعایی که به بیرون درز پیدا کرده، خشونت نیز بسیار مورد تاکید قرار می‌گیرد، و بسته به نوع گلوله‌هایی که استفاده می‌کنید، ممکن است دشمنان تکه تکه شده و دست و پای خود را از دست بدهند، یا حتی سعی کنند بر زخم‌های خود فشار بیاورند تا خونریزی را متوقف کنند.

ظاهراً نحوه واکنش شخصیت قابل بازی نیز بسته به شرایط تغییر خواهد کرد. در حین نبردهای شدید و پرخطر، ممکن است قهرمان داستان دچار آشفتگی شود که این موضوع در صداهای خاص، انیمیشن‌ها یا حتی تلاش‌های ناموفق در ریلود کردن گان خودش را نشان می‌دهد. این اطلاعات همچنین این ادعا می‌کند که گاهی اوقات سلاح‌ها در حین نبرد گیر می‌کنند. نکته جالب اینجاست که گلوله‌ای را که هنگام باز کردن اسلحه هدر می‌دهید، می‌توان به صورت فیزیکی بازیابی و دوباره استفاده کرد.

لازم به گفتن نیست اما همانطور که همیشه در مورد چنین اخبار تایید نشده‌ای باید توجه داشت، همیشه باید به چنین اطلاعاتی با کمی تردید نگاه کرد. بسیاری از جزئیات با اطلاعاتی که قبلاً فاش‌ شده بود مطابقت دارند؛ اما تا زمانی که Activision چیزی در مورد بازی Call of Duty 2022 به طور رسمی نگوید (که احتمالاً به این زودی‌ها نیز اطلاعاتی درباره آن منتشر نخواهد شد)، در مورد همه اطلاعاتی که به بیرون درز پیدا می‌کند، باید کمی جانب احتیاط نگه داشت.

در همین حال دیگر بازی سری Call of Duty یعنی Call of Duty Vanguard در تاریخ 5 نوامبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC عرضه می شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Call of Duty: Modern Warfare II نام رسمی عنوان بعدی این سری است

نسخه 2022 سری Call of Duty دنباله مستقیم Modern Warfare 2019 خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید