spot_img

Call of Duty: Modern Warfare II نام رسمی عنوان بعدی این سری است

تام هندرسون که در زمینه سری Call of Duty اینسایدر معتبری به حساب می‌آید، این خبر را به تازگی اعلام کرده است.

شایعات حاکی از آن است که بازی بعدی سری Call of Duty در سال آینده دنباله مستقیم بازی Call of Duty Modern Warfare است که در سال 2019 منتشر شد. به سادگی می‌توان فرض کرد که Infinity Ward هدایت این پروژه را بر عهده خواهد داشت؛ زیرا سری Modern Warfare ساخته این استودیو است. از آنجایی که اکتیویژن به طور کامل بر Call of Duty Vanguard که اوایل ماه آینده منتشر می‌شود تمرکز دارد، هیچ جزئیات رسمی در مورد بازی فاش نشده است. با این حال ، تام هندرسون معتقد است که طبق منابع وی Call of Duty: Modern Warfare II نام رسمی عنوان بعدی از سری Call of Duty است که در سال 2022 منتشر می‌شود. در حالی که این تنها یک شایعه است، هندرسون در این سال‌ها منبع معتبری برای اطلاعات Call of Duty بوده است. بنابراین احتمالاً نباید در صحت این اطلاعات تردید چندانی داشت.

این اطلاعات بسیار منطقی نیز به نظر می‌رسد. نوبت Infinity Ward است که بعد از Treyarch که Black  Ops Cold War را ساخت و Sledgehammer Games که به زودی Vanguard را منتشر می‌کند، یک بازی Call of Duty بسازد. همانطور که می‌دانیم، Activision با چرخش بین استودیوهای داخلی خود، هر سال یک بازی جدید Call of Duty ساخته و به بازار عرضه می‌کند.

در مجموع، اینکه Call of Duty Modern Warfare II بازی بعدی سری Call of Duty باشد، قطعاً هیجان‌انگیز است؛ زیرا Modern Warfare 2019 بدون شک یکی از بهترین عناوین سری Call of Duty در دهه گذشته بود. باید امیدوار بود که Infinity Ward دنباله جذاب‌تر و به یادماندنی‌تری برای این بازی بسازد. همانطور که پیشتر نیز در بازی‌نما گفته بودیم، اگر شایعات درست باشند، داستان این بازی حول محور مبارزه نیروهای مخفی آمریکایی با کارتل‌های مواد مخدر در آمریکای جنوبی خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نسخه 2022 سری Call of Duty دنباله مستقیم Modern Warfare 2019 خواهد بود

منبعAltchar

حتما بخوانید