نسخه 2022 سری Call of Duty دنباله مستقیم Modern Warfare 2019 خواهد بود

بر طبق شایعات این قسمت داستان مبارزه نیروهای ویژه آمریکا بر علیه کارتل‌های مواد مخدر آمریکایی خواهد بود.

انویدیا اخیراً در بیانیه‌ای اعلام کرد که لیست بازی‌های فاش شده از پایگاه داده GeForce Now تا حدی حدس و گمان بوده است. اما با این وجود، چندین نام از پروژه‌های معرفی نشده و یا شایعه شده از این لیست درز پیدا کرده که توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است. یکی از نام‌های ذکر شده در لیست Project Cortez بود که به نظر می‌رسد اسم رمزی برای قسمت بعدی سری Call of Duty است.

تام هندرسون ، لیکر مشهور اخیراً در توییتر گفت که Project Cortez  که نام آن در اسناد انویدیا آمده، نام رمز داده شده به Call of Duty 2022 است که ظاهراً دنباله Call of Duty Modern Warfare 2019 خواهد بود. در گزارشی دیگر، VGC می‌نویسد که این موارد توسط منابع آن‌ها تأیید شده است.

طبق گزارش VGC ،Call of Duty 2022 توسط Infinity Ward در حال توسعه بوده و دارای یک کمپین تک‌نفره است که داستان جنگ نیروهای مخفی آمریکا با کارتل‌های مواد مخدر کلمبیایی را روایت می‌کند. ظاهراً نام رمز Project Cortez اشاره‌ای به فیلم سینمایی Clear and Present Danger (محصول 1994) است که البته هدف مشابهی داشته و دشمن اصلی در آن سرهنگ فلیکس کورتز است.

آخرین بازی Infinity Ward از سری Call of Duty در سال 2019 ساخته شد. Treyarch استودیو پیشرو در تولید عنوان عرضه شده در سال 2020 یعنی Cold War بود و Sledgehammer Games برای ساخت Vanguard بازگشت. بنابراین بازگشت Infinity Ward برای عنوان سال 2022 این مجموعه مطابق با جدول  زمانی‌ای است که از این سری به طور سنتی می‌توان انتظار داشت. البته، تا زمانی که ما چیزی رسمی از Activision نشنویم (که احتمالاً چنین اعلامی تا حداقل یک سال آینده اتفاق نمی‎افتد)، بهتر است این اخبار را به عنوان تأیید ساخت چنین عنوانی ندانیم.

Call of Duty: Vanguard، توسط Sledgehammer Games (با پشتیبانی دیگر استودیوهای Activision) در 5 نوامبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC عرضه می شود. Call of Duty Warzone نیز به همراه عرضه این بازی آپدیت بزرگی دریاف خواهد کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تایید حضور دو نقشه از CoD: World at War در بازی CoD: Vanguard

از نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone رونمایی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید