آگهی تجاری بازی Babylon’s Fall باس‌ فایت‌های این بازی را نشان می‌دهد

بر اساس آخرین اطلاعات، شما علاوه بر نیروهای عجیب می‌توانید از چهار اسلحه استفاده کنید.

بازی Babylon’s Fall از استودیو PlatinumGames مسیر نسبتاً سختی را در توسعه خود پشت سر گذاشته است. به خصوص مسیر توسعه این بازی از زمانی سخت‌تر شد که مجدداً به عنوان یک عنوان لایو سرویس معرفی شد. با این حال برای این بازی تاکنون چندین تست بتای محدود برگزار شده که در آن‌ها بهبودهایی در سبک بصری، مبارزات و موارد دیگر را شاهد بوده‌ایم. حالا آگهی تجاری جدیدی که از این بازی منتشر شده، به طور خلاصه آنچه را که می‌توان از آن در زمان عرضه انتظار داشت، نشان می‌دهد.

در کنار مبارزات، در این ویدئو تعدادی باس مختلف و همچنین راه‌هایی که بازیکنان برای جستجو در محیط می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند، به نمایش گذاشته شده است. در داستان Babylon’s Fall، بازیکنان نقش یک نگهبان را خواهند داشت که از توانایی‌های عجیب خود برای مقابله با برج بابل استفاده می‌کند. در کنار استفاده از توانایی‌های مختلف، بازیکنان می‌توانند در هر زمان از چهار سلاح نیز استفاده کنند.

این بازی به طور سینگل‌پلیر در دسترس قرار خواهد گرفت. با این حال اما می‌توان با حداکثر سه پلیر دیگر نیز آن را به صورت Co-op تجربه کرد. بازی Babylon’s Fall در حال حاضر قرار است در تاریخ 3 مارس/12 اسفند برای PS4 ،PS5 و PC از طریق Steam منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سرویس Apple Arcade میزبان یکی از بازی‌های PlatinumGames می‌شود

کارگردان بازی Bayonetta 3 درباره مکانیک‌های مبارزات در این بازی می‌گوید

Bayonetta 3 از انتظارات طرفداران هم فراتر خواهد رفت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید